Трабзонспор — Монако
0+

Початок матчу: 13.10.22 22:00.

Бордово-сині здолали в другому турі Црвену Звезду на своєму полі, 2–1. Трезеге записав в актив гол+пас. Господарі повністю контролювали перебіг подій (володіння п’ятдесят дев’ять відсотків, удари 18–7, небезпечні атаки 44–32). Червоно-білі вдома поступилися Ференцварошу, 0–1. Клуб із князівства мав змогу набрати бали, але кіпер суперника Дібус надійно захищав ворота (шість сейвів).

Гру Трабзонспор — Монако дивитись онлайн, опоненти продовжують боротьбу за друге місце у квартеті Н. Чемпіон Туреччини в дебюті групової стадії програв у Будапешті, 2–3. Гості могли вирвати нічию наприкінці основного часу, але точний удар Язиджі не зарахували (офсайд). У кваліфікації чорноморські шторми розпочали свій шлях уже в четвертому раунді ЛЧ, не зумівши пройти Копенгаген (1–2, 0–0).

Незалежно від того, як бордово-сині закінчать нинішній етап у змаганнях, команда виступить у єврокубках краще, ніж минулого сезону. У ЛК 2021/22 Гравці Авджі стартували з третього раунду відбіркового циклу, де насилу вибив норвезький Мольде (3–3, 1–1, 4–3 по пенальті). У фіналі кваліфікації колектив поступився майбутньому переможцю турніру Ромі (1–2, 0–3). Бій Трабзонспор — Монако дивитись онлайн.

Монегаски 8 вересня здолали в Белграді Црвену Звезду завдяки реалізованому пенальті Емболо, який вийшов на поле у ​​середині другого тайму, 1–0. Червоно-білі розпочали свій шлях у третьому раунді ЛЧ. У драматичному протистоянні з ПСВ клуб з Ейндховена зміг обіграти суперника перед рідними трибунами (3–2, овертайм) після мирової в князівстві, 1–1.

Емболо у всіх чотирьох єврокубкових зустрічах з’являвся лише після перерви, що не завадило оформити гол+пас, попри обмежений час. Минулого сезону монегаски припинили боротьбу в ЛЄ на стадії 1/8 фіналу, вилетівши від Браги (0–2, 1–1). Протистояння Трабзонспор — Монако дивитися онлайн.

Початок матчу: 13.10.22 22:00. Бордово-сині здолали в другому турі Црвену Звезду на своєму полі, 2–1. Трезеге записав в актив гол+пас. Господарі повністю контролювали перебіг подій (володіння п’ятдесят дев’ять відсотків, удари 18–7, небезпечні атаки 44–32). Червоно-білі вдома поступилися Ференцварошу, 0–1. Клуб із князівства мав змогу набрати бали, але кіпер суперника Дібус надійно захищав воро