MGG 4.7
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 11.10.22 19:45.

Манчестер Сіті безумовно зарекомендував себе беззаперечним лідером групи. Але Копенгаген має шанси поборотися за вихід до наступного етапу хоча б із другого місця. Гра Копенгаген — Манчестер Сіті дивитись онлайн, перший раунд для данської команди завершився невдало. Підопічні Єсса Торупа поступилися дортмундською Боруссією, 0–3, але в наступному колі вдалося зберегти нічийний результат у поєдинку із Севільєю. Гра на домашній арені виявилася досить спокійною та обережною. Домінували гості, контролюючи м’яч шістдесят один відсоток ігрового часу. Форварди іспанської команди змогли завдати дванадцяти ударів, проте лише два з них припали до воріт. Стільки ж разів ударили й господарі, проте нікому так і не вдалося забити гол, 0:0.

Дуель Копенгаген — Манчестер Сіті дивитися онлайн, у першому матчі англійці розгромили червоно-білих із рахунком 4–0, а потім від Боруссії навіть пропустили. Німці повели в рахунку на п’ятдесят шостій хвилині — ворота противника зумів вразити Беллінгем. Він замкнув головою навісну передачу, яку віддав Ройс. Відігратися небесно-блакитні змогли лише на вісімдесятій хвилині.

Де Брюйне віддав Стоунзу точний пас, і нападник одним дотиком переправив м’яч у сітку воріт. Уже за чотири хвилини Голанд оформив другий м’яч. Він знайшов вільну зону в штрафному майданчику, прийняв пас від партнера й переграти голкіпера чорно-жовтих, 2–1. Колектив Пепа Гвардіоли зумів не лише зрівняти, а й вийти вперед незадовго до фінального свистка. Це і є клас команди.

Чи зможуть данці протистояти такому рівню гри? Хто знає, можливо, скандинави приготували неприємні сюрпризи своїм суперникам? Можна протистояння Копенгаген — Манчестер Сіті дивитися онлайн.

Початок матчу: 11.10.22 19:45. Манчестер Сіті безумовно зарекомендував себе беззаперечним лідером групи. Але Копенгаген має шанси поборотися за вихід до наступного етапу хоча б із другого місця. Гра Копенгаген — Манчестер Сіті дивитись онлайн, перший раунд для данської команди завершився невдало. Підопічні Єсса Торупа поступилися дортмундською Боруссією, 0–3, але в наступному колі вдалося зберег