Маккабі Хайфа — Ювентус
0+

Початок матчу: 11.10.22 19:45.

Маккабі Хайфа та Ювентус опинилися в групі, де після двох раундів не змогли взяти жодного балу. У першому турі ізраїльська команда поступилася Бенфіці, 0–2, а в другому — ПСЖ, 1–3. У матчі проти парижан на домашньому стадіоні гравці Барака Бахара повели в рахунку на двадцять четвертій хвилині завдяки голу Шері. Він отримав навісну передачу від Хазіза та пробив у кут воріт. На тридцять сьомій хвилині Мессі зрівняв.

Матч Маккабі Хайфа — Ювентус дивитися онлайн, а в другому таймі ПСЖ почав проводити дедалі активніші атакуючі дії в штрафному майданчику суперників, і тим доводилося захищатися, іноді порушуючи правила — по жовтій картці в Ацілі та Хазіза. Усе це не завадило креативним планам нападників парижан: Мессі віддав блискучу передачу на партнера по команді, а той переправив м’яч у ворота.

На вісімдесят восьмій розрив у рахунку збільшився: Вератті віддав прострільну передачу, Неймар успішно її прийняв та пробив, 1–3. Після цього гола бразилець отримав гірчичник за непристойний жест, але навряд чи це спромоглося зіпсувати святковий настрій червоно-синіх, які раділи черговому тріумфу.

Зустріч Маккабі Хайфа — Ювентус дивитися онлайн, туринці також зазнали поразки від ПСЖ у першому раунді. 1–2. У другому вони поступилися Бенфіці. На домашньому стадіоні стара синьйора змогла швидко забити: на четвертій хвилині відзначився Мілік, зачепившись за м’яч у штрафному майданчику, він реалізував вдалий момент. Португальці зрівняли лише завдяки пенальті, який виконав Жоау Маріу на сорок третій хвилині.

На п’ятдесят п’ятій Нерес вивів свою команду вперед, вдало зігравши на добиванні. Потім обидва тренери провели низку замін, але це вже ніяк не вплинуло на підсумок гри. Враховуючи загальну ситуацію в таблиці, майбутній матч однаково важливий як для зелених, так і для чорно-білих. Хто використовує свій шанс? Поєдинок Маккабі Хайфа — Ювентус дивитись онлайн.

Початок матчу: 11.10.22 19:45. Маккабі Хайфа та Ювентус опинилися в групі, де після двох раундів не змогли взяти жодного балу. У першому турі ізраїльська команда поступилася Бенфіці, 0–2, а в другому — ПСЖ, 1–3. У матчі проти парижан на домашньому стадіоні гравці Барака Бахара повели в рахунку на двадцять четвертій хвилині завдяки голу Шері. Він отримав навісну передачу від Хазіза та пробив у к