Боруссія Дортмунд — Севілья
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 11.10.22 22:00.

Бій Боруссія Дортмунд — Севілья дивитися онлайн, а німці повели в рахунку, але тривало це недовго. На вісімдесятій хвилині Стоунз отримав пас від Де Брюйне й зумів вдало розпорядитися м’ячем, перегравши воротаря суперників. Рахунок став 1–1. Але утримати нічийний результат колектив Едіна Терзіча не зміг. На вісімдесят четвертій хвилині Голан знову вразив ворота команди гостей. Після передачі від Кансела форвард пробив зблизька, 2–1. Закінчення матчу було досить грубим, й арбітр роздав по дві жовті картки представникам обох клубів: Фодену та Гвардіоле, Озкану та Меньє відповідно.

Бій Боруссія Дортмунд — Севілья дивитися онлайн, іспанці поступилися МанСіті, 4–0, а з Копенгагеном розійшлися без забитих голів. Команда Юлена Лопетеги шістдесят один відсоток ігрового часу володіла м’ячем і завдала дванадцяти ударів, проте їхня точність залишає бажати кращого, адже сім прострілів заблокували захисники данців, а ще три пролетіли повз ворота. Також Севілья виконала шістнадцять штрафних ударів та п’ять кутових.

Статистика говорить про те, що червоно-білим слід було б замислитися про покращення реалізації моментів, адже тільки за контроль м’яча протягом матчу балів не нараховують. Боруссія — непростий суперник, адже в Лізі чемпіонів зазвичай легких опонентів і не буває. Витрачати таку кількість моментів — небачена розкіш, і завершується вона, як правило, достроковим сходом із чемпіонської дистанції. Матч Боруссія Дортмунд — Севілья дивитися онлайн.

Початок матчу: 11.10.22 22:00. Після двох раундів Боруссія Дортмунд посіла друге місце в групі з результатом у три бали. Їх удалося заробити після перемоги над Копенгагеном, 3–0. Але в матчі проти Манчестер Сіті взяти очки не вдалося. Перший гол глядачі побачили лише на п’ятдесят шостій хвилині, відзначився Беллінгем, який успішно замкнув прострільну передачу від Ройса. Бій Боруссія Дортмунд