Динамо Загреб — Зальцбург
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 11.10.22 22:00.

Після двох турів різниця між цими командами становить одне очко: хорвати з трьома балами займають другий рядок, австрійці — третій, маючи в активі два пункти. У першому раунді динамівці зненацька здолали лондонський Челсі, 1–0, а в другому поступилися Мілану.

Дуель Динамо Загреб — Зальцбург дивитись онлайн, а на домашньому стадіоні італійці тривалий час утримували нічийний результат. Вийти вперед вдалося лише на сорок п’ятій хвилині, реалізувавши пенальті. Точним прострілом відзначився Олів’є Жіру. Уже на початку другого тайму Салемакерс подвоїв перевагу. Леао подав навісну передачу в штрафний майданчик суперника, де його партнер вистрибнув вище за всіх і головою переправив м’яч у ворота.

На п’ятдесят шостій хвилині Оршич відіграв один м’яч, отримавши передачу від Петковича. Інтрига відновилася, але на сімдесят сьомий Втечі знову ускладнив завдання футболістам Анте Чачича, забивши третій гол із дальньої відстані потужним ударом під перекладину.

Поєдинок Динамо Загреб — Зальцбург дивитись онлайн, червоні бики розійшлися миром із міланською командою, 1–1. З таким самим результатом завершилася й зустріч із Челсі. У Лондоні в першому таймі голів не було, а на початку другої половини поєдинку Стерлінг зіграв у стінку з Маутом, а потім відправив м’яч у сітку воріт. Уже на сімдесят п’ятій хвилині Окафор зумів зрівняти рахунок, отримавши чудовий пас від Адама в штрафному майданчику. У підсумку обидві команди отримали бал.

Чи вдасться гравцям Маттіаса Яйссле здолати синіх та покращити свої позиції? Можна протистояння Динамо Загреб — Зальцбург дивитись онлайн. До речі, в останніх п’яти іграх між цими командами австрійці мають три перемоги, а двічі суперники розходилися з нічийним результатом.

Початок матчу: 11.10.22 22:00. Після двох турів різниця між цими командами становить одне очко: хорвати з трьома балами займають другий рядок, австрійці — третій, маючи в активі два пункти. У першому раунді динамівці зненацька здолали лондонський Челсі, 1–0, а в другому поступилися Мілану. Дуель Динамо Загреб — Зальцбург дивитись онлайн, а на домашньому стадіоні італійці тривалий час утримува