Мілан — Челсі
MGG 5.6
0+

Початок матчу: 11.10.22 22:00.

Мілан у непростій групі Е після двох турів зумів вирватися в лідери. У першому колі італійці стартували не надто вдало, розійшовшись внічию із Зальцбургом, 1–1.

Битву Мілан — Челсі дивитися онлайн, у другому раунді червоно-чорні все ж таки перемогли Динамо Загреб. Вийти вперед вдалося лише на сорок п’ятій хвилині, та й завдяки пенальті у ворота хорватів. Удар із позначки успішно реалізував Олів’є Жиру. У другому таймі колектив Стефано Піолі пішов у відрив: Салемакерс на сорок сьомій хвилині блискуче замкнув подачу Леао до штрафного майданчика суперників.

Після другого пропущеного голу динамівці мобілізувалися та на п’ятдесят шостій хвилині змогли скоротити розрив. Відзначився Оршич, який зумів прийняти передачу від партнера по команді, обіграти двох захисників та влучно пробити у ворота. Голкіпер господарів був безсилий, 1–2. І все-таки россонері вирішили від гріха подалі закріпити надійніший для себе результат, і на сімдесят сьомій хвилині свій шанс реалізував Побега, з літа завдавши удару по воротах з-за меж штрафного майданчика. Підсумковий результат на користь апенінців, 3–1.

Поєдинок Мілан — Челсі дивитися онлайн, а аристократи провально розпочали виступ у груповому етапі Ліги чемпіонів. У першому раунді англійці сенсаційно поступилися Динамо Загребу з мінімальним рахунком. А в другому — зачепилися за нічию в матчі з австрійським Зальцбурга, отримавши лише один бал із шести можливих після двох турів. На сорок восьмій хвилині футболісти Грема Поттера вийшли вперед завдяки голу Стерлінга.

Вже на сімдесят п’ятий Окафор зрівняв рахунок: прийнявши пас від партнера в штрафному майданчику, він одразу пробив по воротах. Цей удар врятував червоних бугаїв від поразки, підсумок матчу — 1–1. Чи зможуть сині відсвяткувати першу перемогу? Дуель Мілан — Челсі дивитися онлайн.

Початок матчу: 11.10.22 22:00. Мілан у непростій групі Е після двох турів зумів вирватися в лідери. У першому колі італійці стартували не надто вдало, розійшовшись внічию із Зальцбургом, 1–1. Битву Мілан — Челсі дивитися онлайн, у другому раунді червоно-чорні все ж таки перемогли Динамо Загреб. Вийти вперед вдалося лише на сорок п’ятій хвилині, та й завдяки пенальті у ворота хорватів. Удар із