ПСЖ — Бенфіка
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 11.10.22 22:00.

Безумовно, цікавий матч із точки зору того, що після двох раундів ПСЖ та Бенфіка визначилися лідерами групи, отримавши по шість балів. Парижани в першому раунді впоралися з Ювентусом, 2–1, а в другому перемогли Маккабі Хайфа.

Матч ПСЖ — Бенфіка дивитися онлайн, а на домашньому стадіоні ізраїльська команда на двадцять четвертій хвилині вийшла вперед завдяки голу Шері. Він отримав чудову передачу від партнера по команді та потужним точним пострілом пробив по воротах. Ще до свистка на перерву Мессі зрівняв рахунок, а в другому таймі червоно-сині взагалі почали домінувати.

Так, на шістдесят дев’ятій хвилині Мбаппе отримав відмінне переведення із флангу й тут же його реалізував, вивівши свій клуб уперед. А на вісімдесят восьмій хвилині Неймар зняв усі питання в поєдинку, забивши третій м’яч у ворота господарів поля. Підсумок матчу — 1:3. Поєдинок ПСЖ — Бенфіка дивитися онлайн, а в першому раунді орли також обіграли ізраїльський колектив. Матч завершився із рахунком 2–0. Потім португальці зійшлися з Ювентусом у Турині. Уже на четвертій хвилині господарі поля повели: забив Мілік, який вистрибнув найвище після подачі зі штрафного й головою відправив м’яч у сітку воріт.

Але перед свистком на перерву захист старої синьйори привіз пенальті у свої ворота — удар із позначки успішно реалізував Жоау Маріу. На п’ятдесят п’ятій хвилині гості змогли вийти вперед завдяки голу Нереса, який вдало зіграв на добиванні, 2–1. Якщо підопічні Руя Кошти відносно впевнено розправилися з італійцями, чи зможуть вони нав’язати боротьбу грізному супернику з Франції? Дуель ПСЖ — Бенфіка дивитися онлайн.

Початок матчу: 11.10.22 22:00. Безумовно, цікавий матч із точки зору того, що після двох раундів ПСЖ та Бенфіка визначилися лідерами групи, отримавши по шість балів. Парижани в першому раунді впоралися з Ювентусом, 2–1, а в другому перемогли Маккабі Хайфа. Матч ПСЖ — Бенфіка дивитися онлайн, а на домашньому стадіоні ізраїльська команда на двадцять четвертій хвилині вийшла вперед завдяки голу