Селтік — РБ Лейпциг
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 11.10.22 22:00.

Селтік після двох раундів зміг завоювати лише один бал. Шотландці поступилися мадридському Реалу з рахунком 0–3 на домашньому стадіоні. У другому раунді розписали нічию із Шахтарем.

Зустріч Селтік — РБ Лейпциг дивитися онлайн, а на десятій хвилині після помилки Бондаренко м’яч опинився в сітці воріт гірників. На двадцять дев’ятій Мудрік отримав чудову передачу від Судакова і вийшов на зустріч із воротарем шотландців. Голкіпер не мав шансів відбити удар, 1–1. У другому таймі жодна з команд не змогла досягти явної переваги.

Загалом за матч кельти завдали шістнадцять ударів, шість із яких потрапили по воротах донецької команди. Також шотландці виконали сім штрафних та п’ять кутових. Статистика говорить про незначну перевагу саме команди гостей, проте на результаті це не надто позначилося, у результаті Шахтар та Селтік отримали по одному балу.

Поєдинок Селтік — РБ Лейпциг дивитися онлайн, а раніше червоні бики зазнали поразки від українців, розгромно поступившись вдома, 1–4. У Мадриді німецький клуб також не зміг узяти балів. Довгий час гра була рівною, проте на вісімдесятій хвилині королівський клуб зумів вийти вперед завдяки голу Вальверді, який успішно замкнув передачу від Вінісіуса Жуніора.

Гості мали більше десяти хвилин для того, щоби врятуватися від поразки. Проте колектив Марко Розе не використав цієї можливості, а ось Реал Мадрид вирішив зробити рахунок комфортнішим для себе, і на першій компенсованій хвилині Асенсіо вдруге вразив ворота суперника, технічно опрацювавши переклад від Тоні Кроса. Голкіпер не впорався з ударом з-за меж штрафного майданчика, 1–2. Чи зможе німецький клуб привезти бали із Шотландії? Гра Селтік — РБ Лейпциг дивитися онлайн.

Початок матчу: 11.10.22 22:00. Селтік після двох раундів зміг завоювати лише один бал. Шотландці поступилися мадридському Реалу з рахунком 0–3 на домашньому стадіоні. У другому раунді розписали нічию із Шахтарем. Зустріч Селтік — РБ Лейпциг дивитися онлайн, а на десятій хвилині після помилки Бондаренко м’яч опинився в сітці воріт гірників. На двадцять дев’ятій Мудрік отримав чудову передачу ві