MGG 5.9
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 11.10.22 22:00.

Протистояння Шахтар — Реал Мадрид дивитися онлайн, початок матчу на Пепсі-Арена був не на користь українського клубу. Уже на десятій хвилині помилився Бондаренко, на якого записали прикрий автогол. На двадцять дев’ятій ситуацію виправив Мудрік, який отримав блискучу передачу від Судакова й момент, що реалізував, 1–1. Усього за матч донеччани завдали п’яти ударів, проте лише два з них — у ворота, ще три заблокував захист суперників. Як видно зі статистики, моментів у гірників було небагато. Навряд чи можна сподіватися, що вершкові дозволять створити їх набагато більше біля своїх воріт.

Битву Шахтар — Реал Мадрид дивитися онлайн, мадридці без проблем пройшли Селтік, перемігши в Шотландії з рахунком 3–0. Услід підопічні Карло Анчелотті впевнено зіграли і проти Лейпцига на своєму полі. На вісімдесятій хвилині Вальверде відкрив рахунок у поєдинку. Червоні бики мали б реагувати на це, як на справжню сутичку з тореадором, проте нічого подібного не сталося.

Спроба гостей виправити ситуацію завершилася ще одним пропущеним м’ячем: на першій компенсованій хвилині свій шанс використав Асенсіо, який отримав розкішну передачу від Тоні Кроса. До речі, в останніх п’яти зустрічах між гірниками та галактикосом тричі перемогу здобували іспанці, а двічі — українці. Що ж буде цього разу? Матч Шахтар — Реал Мадрид дивитися онлайн.

Початок матчу: 11.10.22 22:00. Після двох турів саме Шахтар і Реал очолили групу F. Мадридці отримали шість балів і посіли перший рядок, а донеччани з чотирма пунктами опинилися на другому місці. У першому раунді гірники сенсаційно обіграли РБ Лейпциг із рахунком 4–1, але потужності на гру із Селтіком їм уже не вистачило. Протистояння Шахтар — Реал Мадрид дивитися онлайн, початок матчу на Пеп