Наполі — Аякс
0+

Початок матчу: 12.10.22 19:45.

Наполі після двох раундів опинився на першому місці, здобувши всі шість можливих очок. Аякс зайняв передостанню позицію з трьома балами, що в такій сильній групі хороший показник. Неаполітанці в першому колі розгромили вдома Ліверпуль із рахунком 4–1.

Поєдинок Наполі — Аякс дивитися онлайн, у другому матчі італійці впоралися з Рейнджерс на виїзді. Стартовий тайм був напруженим, жодна з команд не хотіла погоджуватися на нічию. Арбітр тричі діставав жовту картку: двічі показав її гравцям шотландського клубу й один раз — господарям поля. Друга половина зустрічі виявилася ще складнішою. На п’ятдесят третій хвилині Сендс награв на гірчичник, а вже на п’ятдесят п’ятій після другого попередження залишив поле.

Мабуть, це був фатальний момент усього протистояння, адже саме після цього гра світло-синіх зламалася. На шістдесятій хвилині Зелінський не зумів реалізувати пенальті, але навіть такий урок нічого не навчив шотландців, і вони продовжували фолити у своєму штрафному майданчику. Наступне попередження отримав Баришич за гру рукою і другий удар із точки успішно реалізував Полетано. На вісімдесят п’ятій хвилині Распадорі подвоїв перевагу, а на першій компенсованій Ндомбелі поставив остаточну крапку в матчі, 3–0.

Зустріч Наполі — Аякс дивитися онлайн, гравці Алфреда Схредера в першому раунді теж впевнено здолали Рейнджерс, 4–0, а потім поступилися Ліверпулю. На сімнадцятій хвилині Салах вивів свою команду вперед, але на двадцять сьомий Кудух зумів забити гол у відповідь і на перерву футболісти пішли на рівних. Здавалося, що обидва колективи погодилися на такий результат, але на вісімдесят дев’ятій хвилині англійці все ж таки зуміли створити момент — Матіп забив гол після розіграшу кутового, 2–1. Чи зможе нідерландський клуб привезти бали з Італії? Дуель Наполі — Аякс дивитися онлайн.

Початок матчу: 12.10.22 19:45. Наполі після двох раундів опинився на першому місці, здобувши всі шість можливих очок. Аякс зайняв передостанню позицію з трьома балами, що в такій сильній групі хороший показник. Неаполітанці в першому колі розгромили вдома Ліверпуль із рахунком 4–1. Поєдинок Наполі — Аякс дивитися онлайн, у другому матчі італійці впоралися з Рейнджерс на виїзді. Стартовий тайм