Баєр — Порту
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 12.10.22 22:00.

Дуель Баєр — Порту дивитися онлайн, у першому таймі господарі поля награли лише на дві жовті картки. Поступово час матчу добігав кінця, здавалося, що голів глядачі так і не дочекаються. Але на вісімдесят четвертій хвилині Андріх зумів скористатися моментом і, отримавши передачу від Фрімпонга, в один дотик переправив м’яч у ворота суперників. Уже за три хвилини голландець зробив успішний асист на Діабі, 2–0. Іспанці не змогли нічого протиставити грі господарів поля, за підсумком у німецької команди заслужений тріумф.

Битву Баєр — Порту дивитися онлайн, футболісти Сержіу Консейсау не зуміли зачепитися за нічийний результат у поєдинку з матрацниками та поступилися 2–1. Розгромом завершилася й домашня зустріч із Брюгге. Уже на п’ятнадцятій хвилині забив Хутгла, вдало реалізувавши пенальті у ворота синьо-білих. Слідом арбітр роздав три гірчичники гостям, але жодного разу господарі поля не зуміли отримати дивідендів із призначених вільних ударів.

У другому таймі бельгійці відновили тиск на опонентів: успіхом завершилася атака, на вістрі якої опинився Сова. На п’ятдесят другій хвилині Соков Ольсен збільшив розрив у рахунку. Остаточну крапку в матчі на вісімдесят дев’ятій поставив Нуса, 0–4. Чи зможуть дракони взяти такі необхідні бали в битві із досить непростим суперником із Німеччини? Можна гру Баєр — Порту дивитися онлайн.

Початок матчу: 12.10.22 22:00. Баєр після двох раундів зумів вибороти три очки й зайняти друге місце в групі, при цьому Порту не отримав жодного балу. Німецька команда в першому раунді мінімально поступилася Брюгге, а в другому змогла здолати мадридський Атлетіко. Не можна сказати, що це просто. Дуель Баєр — Порту дивитися онлайн, у першому таймі господарі поля награли лише на дві жовті картк