MGG 6.5
0+

Барселона — Інтер

Початок матчу: 12.10.22 22:00.

Гра Барселона — Інтер дивитися онлайн, синьо-гранатовим певною мірою пощастило з календарем, адже в першому колі довелося зійтись із Вікторією Пльзень, яка виявилася найслабшою у квартеті. Матч завершився на користь іспанської команди, 5–1, але з німецьким підопічним клубом Хаві Ернандеса впоратися не вдалося. На п’ятдесятій хвилині рахунок відкрив Ернандес: прийнявши передачу з кутового від Кімміха, він забив головою. Не встигли гості прийти до тями, як цифри на табло знову змінилися: на п’ятдесят четвертій хвилині Сані, отримавши пас від Мусіала, елегантно закотив круглого у ворота. Барса лише чотири рази спробувала атакувати червоних, проте жодна зі спроб була результативною.

Поєдинок Барселона — Інтер дивитися онлайн, італійський клуб зустрівся з німецьким колективом у першому раунді й також не зумів впоратися із цим суперником, 0–2. У другому турі міланцям вдалося завоювати три бали у виїзному матчі проти чехів: на двадцятій хвилині Джеко відкрив рахунок, замкнувши точну передачу від Корреа.

На шістдесят першій Буза отримав пряму червону картку, і господарі, програючи, залишилися ще й у меншості. Скориставшись перевагою, на сімдесятій хвилині Дамфріс подвоїв результат, 2–0, в активі чорно-синіх три бали. Чи зможуть футболісти Сімоне Індзагі взяти очки в битві з іспанським грандом? Можна дуель Барселона — Інтер дивитися онлайн.

Початок матчу: 12.10.22 22:00. Барселона та Інтер опинилися пліч-о-пліч після двох раундів. Обидві команди здобули по три бали, і лише за різницею забитих та пропущених м’ячів каталонці розташувалися на другому місці, а міланці — на третьому. Очна зустріч між цими суперниками може багато прояснити в групі С, де інтрига напевно збережеться до останнього. Гра Барселона — Інтер дивитися онлайн, с