Вікторія Пльзень — Баварія
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 12.10.22 22:00.

Після другого туру команди посідають діаметрально протилежні місця в групі: чеський колектив опинився на останньому місці, не заробивши жодного бала, а німці лідирують, здобувши шість очок.

Поєдинок Вікторія Пльзень — Баварія дивитися онлайн, а в першому раунді гравці Міхала Білека зазнали розгромної поразки від Барселони, 5–1. Не увінчався успіхом і матч на домашньому стадіоні проти Інтера. Уже на двадцятій хвилині Джеко зумів відкрити рахунок, замкнувши передачу від Корреа. На шістдесят першій хвилині Буха грубо сфолив проти суперника, арбітр одразу покарав футболіста прямою червоною карткою.

І без того складна ситуація червоно-синіх значно загострилася після вилучення. Скориставшись цим, на сімдесятій хвилині італійці подвоїли свою перевагу на табло. Лише один раз за гру господарі зуміли потурбувати голкіпера, але він виконав успішний сейв і відвів загрозу. Інтер отримав три бали, Вікторія залишилася ні з чим.

Змагання Вікторія Пльзень — Баварія дивитися онлайн, футболісти Юліана Нагельсмана, схоже, стартували не на всіх своїх потужностях, але і їх достатньо для максимальних результатів. Перший тур групового етапу проти Інтера завершився на користь німців, 2–0. Аналогічною була й зустріч другого кола проти Барселони.

У першому таймі голів не було, а на початку другого червоні двічі вразили ворота каталонців. На п’ятдесятій хвилині голом відзначився Ернандес, замкнувши подачу з кутового, а вже за чотири хвилини Сане подвоїв результат, отримавши в штрафному передачу від Мусіала. Мюнхенці виглядають фаворитами як у групі, так і в майбутньому матчі, але хто знає, які сюрпризи приготували чехи на домашньому стадіоні. Може, на глядачів чекає сенсація? Можна дуель Вікторія Пльзень — Баварія дивитися онлайн.

Початок матчу: 12.10.22 22:00. Після другого туру команди посідають діаметрально протилежні місця в групі: чеський колектив опинився на останньому місці, не заробивши жодного бала, а німці лідирують, здобувши шість очок. Поєдинок Вікторія Пльзень — Баварія дивитися онлайн, а в першому раунді гравці Міхала Білека зазнали розгромної поразки від Барселони, 5–1. Не увінчався успіхом і матч на дом