Рейнджерс — Ліверпуль
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 12.10.22 22:00.

У групі, де зійшлися Наполі, Ліверпуль і Аякс, Рейнджерс після двох раундів не зумів здобути жодного бала й опинився на останній сходинці. Шотландці зазнали поразки в Нідерландах, 4–0.

Матч Рейнджерс — Ліверпуль дивитися онлайн, але й домашній поєдинок проти італійського клубу не увінчався успіхом. У першому таймі голів не було, гра була приблизно рівною. У другій половині вона стала набувати все більш грубих відтінків. На п’ятдесят третій хвилині Сендс отримав жовту картку за грубий фол, але це його не заспокоїло, і через дві хвилини, після жорсткої атаки суперника, американець отримав другий гірчичник і покинув поле.

Наполі отримав шанс відкрити рахунок у матчі, але Зелінський не реалізував пенальті. Залишившись у меншості, світло-сині не стали грати обережніше, і Баришич допоміг собі рукою в штрафному. За це було призначено другий пенальті у ворота господарів поля. Цього разу з позначки пробив Політано й не помилився. Наприкінці матчу гості дотиснули опонентів: на вісімдесят п’ятій хвилині голом відзначився Распадорі, а на першій компенсованій фінальну крапку поставив Ндомбеле, 3–0.

Дуель Рейнджерс — Ліверпуль дивитися онлайн, англійці в першому раунді теж не змогли переграти Наполі — матч завершився з рахунком 1–4. Водночас Аякс виявився цілком під силу: на сімнадцятій хвилині зустрічі Салах вивів уперед свою команду, отримавши бездоганну передачу від Діогу Жота. Але в першій половині поєдинку в гостей ще вистачало енергії, щоб протистояти суперникам. На двадцять сьомій хвилині вони зрівняли рахунок завдяки голу Кудуса.

Весь другий тайм гра була абсолютно рівною, і, здавалося, футболісти розійдуться миром, який був би навіть логічним. Але на вісімдесят дев’ятій хвилині Матіп зумів закотити переможний гол у ворота Аякса, 2–1. Фінальний результат дав змогу червоним узяти три бали. Можна поєдинок Рейнджерс — Ліверпуль дивитися онлайн.

Початок матчу: 12.10.22 22:00. У групі, де зійшлися Наполі, Ліверпуль і Аякс, Рейнджерс після двох раундів не зумів здобути жодного бала й опинився на останній сходинці. Шотландці зазнали поразки в Нідерландах, 4–0. Матч Рейнджерс — Ліверпуль дивитися онлайн, але й домашній поєдинок проти італійського клубу не увінчався успіхом. У першому таймі голів не було, гра була приблизно рівною. У друг