0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 12.10.22 22:00.

Спортінг і Марсель після двох турів опинилися на протилежних позиціях у групі D. Португальці стали лідерами групи, а французи опустилися на останню сходинку, не здобувши жодного бала. Підопічні Рубена Аморіма здобули перші три очки, обігравши на виїзді Айнтрахт.

Протиборство Спортінг — Марсель дивитися онлайн, також вдало склався й домашній поєдинок проти англійського Тоттенгема, хоча голів довелося чекати весь основний час гри. Усе йшло до того, що футболісти розійдуться внічию, але на дев'яностій хвилині господарі поля отримали право на виконання кутового. Пауліньо вистрибнув вище за всіх у штрафному та бездоганно пробив по воротах суперника. Уже за три хвилини він віддав результативну передачу на Артура Гомеса, який розстріляв ворота Уго Льоріса, 2–0. Поєдинок Спортінг — Марсель дивитися онлайн, французький клуб невдало розпочинав груповий етап із виїзного матчу проти Тоттенгема, 0–2. У другому раунді на домашньому стадіоні біло-блакитні не зуміли здолати Айнтрахт. На сорок третій хвилині німці нарешті розпечатали чужі ворота, гол забив Ліндстрьом, зігравши на добиванні в штрафному майданчику.

На початку другого тайму в складі команди господарів поля відбулося чотири заміни, однак це нічого не дало. Водночас на вісімдесятій хвилині розрив у рахунку навіть міг збільшитися, однак у Камада зафіксували офсайд. З мінімальною перевагою команда Олівера Глазнера перемогла у Франції та здобула три бали, а скарбничка підопічних Ігора Тудора після двох турів залишилася порожньою. Чи зможе вона поповнитися очками після виїзного матчу? Можна матч Спортінг — Марсель дивитися онлайн.

Початок матчу: 12.10.22 22:00. Спортінг і Марсель після двох турів опинилися на протилежних позиціях у групі D. Португальці стали лідерами групи, а французи опустилися на останню сходинку, не здобувши жодного бала. Підопічні Рубена Аморіма здобули перші три очки, обігравши на виїзді Айнтрахт. Протиборство Спортінг — Марсель дивитися онлайн, також вдало склався й домашній поєдинок проти англій