Тоттенгем — Айнтрахт
0+

Початок матчу: 12.10.22 22:00.

Після двох турів Тоттенгем і Айнтрахт опинилися на другому і третьому місці в групі відповідно, отримавши по три бали. Тепер їхня очна зустріч може одних вивести в лідери, а іншим значно ускладнити завдання виходу з групи.

Бій Тоттенгем — Айнтрахт дивитися онлайн, а свої перші бали англійський колектив зумів вибороти в першому раунді, у матчі проти Марселя. Водночас виїзний поєдинок у Португалії завершився не на користь шпор. До дев’яностої хвилини жодному з клубів не вдалося вирватися вперед. Здавалося, що всі вже погодилися на нічию, поки господарі поля не отримали право на виконання кутового.

Подачу виконав Педру Гонсалвеш, а Пауліньо вистрибнув вище за всіх у штрафному, переправивши головою м’яч у ворота суперників. Уже за дві хвилини автор першого голу віддав передачу на Артура Гомеса, і той бездоганно пробив по воротах, подвоївши перевагу в рахунку. Англійці не змогли здобути жодного бала.

Гру Тоттенгем — Айнтрахт дивитися онлайн, орли навпаки втратили очки в першому раунді, поступившись Спортінгу, 0–3. У наступному поєдинку підопічним Олівера Глазнера вдалося здобути перемогу. На сорок третій хвилині біло-блакитним забив Ліндстрьом, вдало зігравши на добиванні. Футболісти пішли на перерву за мінімальної переваги гостей. У другій половині зустрічі більше ніхто не зміг відзначитися.

Загалом французи й німці завдали по вісім і чотирнадцять ударів відповідно, з них у площину воріт влучили чотири й сім. Кіпери обох команд чудово виконували свою роботу, адже всього один м’яч вирішив долю поєдинку. Скільки голів глядачі побачать у Лондоні? Дуель Тоттенгем — Айнтрахт дивитися онлайн.

Початок матчу: 12.10.22 22:00. Після двох турів Тоттенгем і Айнтрахт опинилися на другому і третьому місці в групі відповідно, отримавши по три бали. Тепер їхня очна зустріч може одних вивести в лідери, а іншим значно ускладнити завдання виходу з групи. Бій Тоттенгем — Айнтрахт дивитися онлайн, а свої перші бали англійський колектив зумів вибороти в першому раунді, у матчі проти Марселя. Водн