Польща — Нідерланди
0+

, Футбол, Європа

Початок матчу: 22.09.22 21:45.

У четвертому турі біло-червоні, граючи у Варшаві, поступилися Бельгії, 0–1. Орли виступали другим номером і лише один раз влучили у ворота за весь матч. Помаранчеві у видовищному поєдинку здолали Уельс, 3–2. Заводний апельсин вигравав два м’ячі вже до середини першого тайму, але це психологічно не зламало драконів, які відновили паритет на 92-ій хвилині. Втім, летючий голландець більше хотів перемогти, і до фінального свистка вирішальний м’яч забив Депай, який вийшов на заміну.

Матч Польща — Нідерланди дивитись онлайн, команди провели сім зустрічей на полі орлів. Господарі вибороли вікторію у відборі на ЧС-1970, 2–1, Євро-1976, 4–1, ЧЄ-1980, 2–0. Після цього гості виявилися сильнішими в чотирьох виїзних поєдинках поспіль. Йдеться про кваліфікації на Євро-1988, 2–0, Мундіаль-1994, 3–1, спаринг у Гданську у 2016 році, 2–1, та в дивізіоні А Ліги націй у 2020 році, 2–1.

За підсумками чотирьох турів орли обіграли лише Уельс на своєму полі, 2–1. Збірна двічі поступилася Бельгії (1–6, 0–1) та розписала нічию в Роттердамі, 2–2. Поляки пропустили найбільше в четвертій групі вищого дивізіону турніру. Поразка в майбутньому поєдинку приховують перспективи команди взяти участь у плей-офф. Водночас біло-червоні ще не гарантували собі місце в еліті на наступний розіграш. Можна протиборство Польща — Нідерланди дивитися онлайн.

Нідерланди лідирують у квартеті з десятьма очками. Помаранчеві двічі розібралися з валлійцями (2–1, 3–2), влаштували розгром у Брюсселі, 4–1, і втратили бали лише в домашній грі з орлами, 2–2. Депай узяв участь у чотирьох з одинадцяти голів заводного апельсина (три точні удари, один асист), Дюмфріс відзначився двічі.

У разі перемоги в п’ятому турі летючі голландці автоматично отримають путівку до плей-офф (за рівності балів із Бельгією очні зустрічі говорять на користь Нідерландів). Гра Польща — Нідерланди дивитись онлайн.

Початок матчу: 22.09.22 21:45. У четвертому турі біло-червоні, граючи у Варшаві, поступилися Бельгії, 0–1. Орли виступали другим номером і лише один раз влучили у ворота за весь матч. Помаранчеві у видовищному поєдинку здолали Уельс, 3–2. Заводний апельсин вигравав два м’ячі вже до середини першого тайму, але це психологічно не зламало драконів, які відновили паритет на 92-ій хвилині. Втім, лет