Хорватія — Данія
0+

, Футбол, Європа

Початок матчу: 22.09.22 21:45.

Зустріч Хорватія — Данія дивитися онлайн, сторони провели на Балканському півострові лише два поєдинки. У рамках відбору на ЧС-1998 команди розійшлися миром у Спліті, 1–1. 1999 року збірні взяли участь у спарингу, який завершився перемогою гостей, 1–0. Підопічні Даліча посідають друге місце (сім очок) у групі першого дивізіону А. У першому турі полум’яні зазнали великої поразки в Осієці від Австрії, 0–3.

Потім у Спліті вони уникли програшу наприкінці поєдинку з французами, 1–1. Після того шашкові здобули дві виїзні перемоги в Копенгагені, 1–0, та Парижі, 1–0. Хорватія претендує на плей-офф, хоча в чотирьох зустрічах забила лише три м’ячі. Навіть нічия в Загребі зберігає шанси на підсумкове лідерство у квартеті. У попередніх шести домашніх іграх збірна найчастіше розписувала мирову (тричі). Бій Хорватія — Данія дивитись онлайн. <~p>

Данці поки що займають перший рядок у групі (дев’ять очок). 11 друзів Ольсена оформили вольову вікторію на полі чемпіона світу, 2–1, вирвали три бали наприкінці матчу у Відні, 2–1, поступилися вдома гостям із Балканського півострова, 0–1, і на Паркені без проблем обіграли Австрію, 2–0. Корнеліус забив два голи із шести тих, що в скарбничці яскраво-червоної гвардії, а Вінд і Хойб’єрґ відзначилися одним точним ударом і віддали асист.

У разі перемоги на Максимірі червоно-білі достроково виходять у плей-офф дивізіону А. В останніх шести виїздах динаміт поступився лише Нідерландам, 2–4, та Шотландії, 0–2. Протистояння Хорватія — Данія дивитись онлайн.

Початок матчу: 22.09.22 21:45. У четвертому турі полум’яні в Парижі здолали Францію завдяки реалізованому пенальті Модріча на п’ятій хвилині матчу, 1–0. Чинний чемпіон світу мав повну ігрову перевагу, але забити шашковим так і не зміг. Червона гвардія в Копенгагені здобула чергову перемогу над Австрією, 2–0. Обидва голи червоно-білі забили до перерви. В активі Вінда точний удар та асист. Зуст