Бельгія — Вельс
0+

, Футбол, Європа

Початок матчу: 22.09.22 21:45.

У четвертому турі червоні дияволи здобули мінімальну перемогу у Варшаві завдяки ранньому голу Батшуаї, 1–0. Підопічні Мартінеса, крім володіння м’ячем (шістдесят шість відсотків часу), виглядали в багатьох аспектах слабшими, але поляки зіграли на їхньому тлі ще гірше. Дракони у видовищному та драматичному матчі програли в Роттердамі, 2–3. Збірна поступалася 0–2 вже на двадцять третій хвилині, але змогла зрівняти рахунок у другому таймі. У результаті Нідерланди вирвали перемогу незадовго до фінального свистка. Бій Бельгія — Вельс дивитись онлайн, вони провели шість зустрічей у королівстві. У трьох випадках господарі виявлялися сильнішими, стільки ж разів колективи розписали мирову. У рамках відбору на чемпіонати Європи 1992 та 2016 були зафіксовані нічиї (1–1 та 0–0). У кваліфікації на Мундіаль 1994, 1998, 2014 та 2022 червоні лише в одному випадку втратили бали (2–0, 3–2, 1–1 та 3–1). У групі 4 дивізіону А дияволи посідають друге місце (сім очок).

У Брюсселі підопічні Мартінеса розгромно поступилися летючому голландцю, 1–4, а за кілька днів на тому ж стадіоні виплеснули всю агресію на Польщу, 6–1. У третьому турі збірна королівства втратила перемогу в Кардіффі наприкінці поєдинку, 1–1, але у Варшаві уникла такого сценарію, 1–0. Протистояння Бельгія — Вельс дивитися онлайн.

Батшуаї набрав чотири бали за системою гол+пас (2+2), Тілеманс — три (1+2), також двічі відзначився Троссард. Попри другий рядок у квартеті, бельгійці теоретично ще можуть залишити лігу А, також залишаються шанси на плей-офф дивізіону.

Уельс замикає групу 4 з одним очком. Дракони програли на арені Вроцлава, хоч відкрили рахунок у другому таймі, 1–2. Збірна двічі впустила нічию з Нідерландами на останніх хвилинах (1–2, 2–3), але відігралася в Кардіффі, коли поступалася червоним дияволам, 1–1. Б. Джонсон забив два голи. Зустріч Бельгія — Вельс дивитись онлайн.

Початок матчу: 22.09.22 21:45. У четвертому турі червоні дияволи здобули мінімальну перемогу у Варшаві завдяки ранньому голу Батшуаї, 1–0. Підопічні Мартінеса, крім володіння м’ячем (шістдесят шість відсотків часу), виглядали в багатьох аспектах слабшими, але поляки зіграли на їхньому тлі ще гірше. Дракони у видовищному та драматичному матчі програли в Роттердамі, 2–3. Збірна поступалася 0–2 вж