Грузія — Північна Македонія
0+

, Футбол, Європа

Початок матчу: 23.09.22 19:00.

Хрестоносці в четвертому турі не змогли дотиснути Болгарію до Тбілісі, 0–0. Із сімнадцяти ударів господарі лише одного разу потрапили в площину воріт, а за кількістю створених небезпечних атак перевершили суперника в чотири рази (77–19). Півзахисник київського Динамо Цитаішвілі з’явився в другому таймі. Ексзахисник Шахтаря та Чорноморця Хочолава вийшов у старті. Леви розгромили в Скоп’є Гібралтар, 4–0, забивши всі м’ячі до тридцять першої хвилини. В активі Барді гол+пас.

Бій Грузія — Північна Македонія дивитися онлайн, супротивники двічі зустрічалися на Закавказзі. Обидва матчі пройшли 2020 року. Спочатку команди потрапили до одного квартету Ліги Націй. Хрестоносці у своїй столиці розписали з гостями нічию, 1–1. Рахунок відкрив колишній півзахисник Маріуполя та Чорноморця Окріашвілі. Потім збірні перетиналися в рамках фіналу кваліфікації Євро-2020 і на Динамо-Арені перемогли червоні рисі, 1–0.

Після чотирьох турів підопічні Саньоля лідирують у групі 4, набравши десять очок. Грузія найбільше забила (дванадцять разів) і пропустила лише два м’ячі. У Тбілісі колектив із Закавказзя розгромив Гібралтар, 4–0, у Розграді впевнено обіграв Болгарію, 5–2, але вдома не зміг здолати суперника, 0–0, також здобув велику перемогу в Скоп’є, 3–0.

Новачок Наполі Кварацхелія набрав п’ять балів за системою гол+пас (3+2), Зівзівадзе та Казаїшвілі відзначилися двома точними ударами. Нічого достатньо, щоби піднятися в дивізіон В. Зустріч Грузія — Північна Македонія дивитись онлайн.

Македонці йдуть на другому місці із сімома очками. Леви розписали світову в Розграді, 1–1, двічі обіграли Гібралтар (2–0, 4–0) та перед рідними трибунами провалили матч проти Грузії, 0–3.

Барді забив два м’ячі і віддав асист. Тільки вікторія залишає шанси на путівку до ліги В, але червоні рисі вже точно не опустяться до нижчого дивізіону. Бій Грузія — Північна Македонія дивитись онлайн.

Початок матчу: 23.09.22 19:00. Хрестоносці в четвертому турі не змогли дотиснути Болгарію до Тбілісі, 0–0. Із сімнадцяти ударів господарі лише одного разу потрапили в площину воріт, а за кількістю створених небезпечних атак перевершили суперника в чотири рази (77–19). Півзахисник київського Динамо Цитаішвілі з’явився в другому таймі. Ексзахисник Шахтаря та Чорноморця Хочолава вийшов у старті. Л