Німеччина — Угорщина
0+

, Футбол, Європа

Початок матчу: 23.09.22 21:45.

Німецька машина в четвертому турі розбила чемпіона Європи в Менхенгладбаху, 5–2. До середини другого тайму орли вели з рахунком 5–0, Вернер оформив дубль, Гнабрі віддав два асисти. Цікаво, що Бундестім мав істотну перевагу тільки у володінні м’ячем, але ось ефективність їхніх атак виявилася вищою. Чарівні мадяри стали авторами однієї з головних сенсацій турніру, розгромивши Англію в Лондоні, 4–0. Шаллай забив двічі, у Надя гол+пас, а Адам зробив два паси.

Протистояння Німеччина — Угорщина дивитися онлайн, сторони провели лише два товариські поєдинки на території ФРН, обмінявшись перемогами з результатом 2–0 у 2004 і 2016 роках. Підопічні Фліка посідають у своїй групі друге місце й набрали лише шість очок після чотирьох турів, тричі розписавши нічию. Рахунок 1–1 було зафіксовано в Болоньї, Будапешті та в Мюнхені, коли національні 11 приймали фіналіста останнього Євро.

У попередньому матчі німецьку машину прорвало. Після розгрому Італії орли стали найрезультативнішим учасником квартету 3. Кімміх лідирує в складі за системою гол+пас (2+1), а Вернер і Гофманн відзначилися двічі. Поразка поставить крапку на перспективах плей-оф у дивізіоні А. Крім того, Бундестім за певних умов може вилетіти в нижчу лігу. Битва Німеччина — Угорщина дивитися онлайн.

Угорці в такому сильному квартеті пішли на перерву в якості лідера (сім очок). Чарівні мадяри двічі перемогли англійців (1–0, 4–0), розписали домашню мирову з ФРН, 1–1, і поступилися тільки в Чезені, 1–2. Збірна пропустила всього три м’ячі. Шаллай у поточному розіграші забив два голи.

Перемога в Лейпцигу з великою часткою ймовірності виведе команду до плей-оф. Втім, навіть при такому розкладі ще має значення, як зіграє Італія, яка відстає всього на два бали. Зустріч Німеччина — Угорщина дивитися онлайн.

Початок матчу: 23.09.22 21:45. Німецька машина в четвертому турі розбила чемпіона Європи в Менхенгладбаху, 5–2. До середини другого тайму орли вели з рахунком 5–0, Вернер оформив дубль, Гнабрі віддав два асисти. Цікаво, що Бундестім мав істотну перевагу тільки у володінні м’ячем, але ось ефективність їхніх атак виявилася вищою. Чарівні мадяри стали авторами однієї з головних сенсацій турніру, р