Фінляндія — Румунія
0+

Початок матчу: 23.09.22 21:45.

Філіни в бойовому поєдинку поступилися в гостях Боснії і Герцеговині, 2–3. Пуккі й Каллман набрали гол+пас уже до вісімнадцятої хвилини, але суперник атакував більше, тому зміг здобути перемогу. Зазначимо, що Суомі володіли територіальною перевагою (п’ятдесят вісім відсотків). Триколірні в Бухаресті крупно програли Чорногорії, 0–3. У цьому матчі не було настільки серйозної різниці в класі, але гості були надточними (три удари в площину — три м’ячі).

Битву Фінляндія — Румунія дивитися онлайн, противники перетиналися в Північній Європі п’ять разів під час відбіркових циклів на міжнародні змагання. У рамках кваліфікації на Чемпіонати Європи 1972 і 2016 перемагали жовті (4–0 і 2–0). Господарі натомість краще виступали в аналогічних турнірах до Мундіалів 1974, 1986 і 2006 років (двічі по 1–1 і 0–1). Підопічні Канерви посідають третє місце в групі 3 дивізіону В, набравши чотири очки.

У двох поєдинках проти БіГ філіни завоювали всього один бал (1–1, 2–3). У Гельсінкі збірна обіграла Чорногорію, 2–0, а в Бухаресті мінімально поступилася, 0–1. Пуккі взяв участь у чотирьох голах із п’яти (два точні удари, два асисти). Пох’янпало відзначився двічі, а в активі Каллмана один м’яч і асист. Фінляндія ризикує опуститися в дивізіон С. Зустріч Фінляндія — Румунія дивитися онлайн.

Румуни замикають квартет, а відставання від майбутнього суперника становить лише один пункт. У поточному груповому етапі курчата забили лише один гол у чотирьох турах. Карпатські хлопці поступилися в Подгориці, хоча до середини другого тайму рахунок було не відкрито, 0–2, мінімально програли в Зениці, 0–1, у Бухаресті здолали філінів, не реалізувавши пенальті (1–0).

У попередньому поєдинку триколірні потрапили під холодний душ, давши змогу Чорногорії розгромити їх перед власними вболівальниками. Протистояння Фінляндія — Румунія дивитися онлайн.

Початок матчу: 23.09.22 21:45. Філіни в бойовому поєдинку поступилися в гостях Боснії і Герцеговині, 2–3. Пуккі й Каллман набрали гол+пас уже до вісімнадцятої хвилини, але суперник атакував більше, тому зміг здобути перемогу. Зазначимо, що Суомі володіли територіальною перевагою (п’ятдесят вісім відсотків). Триколірні в Бухаресті крупно програли Чорногорії, 0–3. У цьому матчі не було настільки