MGG 5.0
0+

, Футбол, Європа

Початок матчу: 23.09.22 21:45.

Лазурова команда в четвертому турі провалилася в Гладбаху, 2–5. Чемпіони Європи пропустили п’ять м’ячів до середини другого тайму. Ближче до кінця скуадра адзурра прийшла до тями, а Дімарко навіть встиг віддати два асисти. Підопічні Манчіні мали достатньо моментів, але того вечора буквально потрапили під каток Бундестім. Три леви беззубо поступилися в Лондоні Угорщині, 0–4. Господарі частіше володіли м’ячем, створили шістдесят чотири небезпечні атаки, але в завершальній стадії нічого не показали.

Битва Італія — Англія дивитися онлайн, противники провели чотири поєдинки на Апеннінському півострові. У відборі на ЧС-1978 перемогли господарі, 2–0, у рамках відбору до Мундіалю-1998 суперники розійшлися миром, 0–0. У 2000 році лазурова команда здобула мінімальну вікторію в спарингу, 1–0. Через п’ятнадцять років колективи взяли участь у ще одній товариській зустрічі, 1–1.

Чемпіони Європи набрали п’ять балів після чотирьох турів у групі 3 дивізіону А. Пеллегріні забив два м’ячі, Ньйонто оформив гол+пас, Дімарко віддав два асисти. У Болоньї колектив не втримав перевагу над ФРН, 1–1, у Вулвергемптоні глядачі не побачили взяття воріт (0–0), у Чезені підопічні Манчіні здолали Угорщину, 2–1. У Німеччині італійці зазнали великої поразки, 2–5. Колективу достатньо нічиєї, щоб виконати програму мінімум — зберегти місце в дивізіоні А. Протистояння Італія — Англія дивитися онлайн.

Англійці з двома пунктами замикають квартет. У чотирьох турах три леви забили лише один гол і той із пенальті. Підопічні Саутгейта поступилися чарівним мадярам у Будапешті, 0–1, і перед рідними трибунами, 0–4.

У Мюнхені британська команда уникла поразки на останніх хвилинах, а на стадіоні Молінью господарі розписали нічию з чемпіонами Європи, 0–0. Тільки перемога дозволить збірній поборотися за збереження прописки в еліті. Гру Італія — Англія дивитися онлайн.

Початок матчу: 23.09.22 21:45. Лазурова команда в четвертому турі провалилася в Гладбаху, 2–5. Чемпіони Європи пропустили п’ять м’ячів до середини другого тайму. Ближче до кінця скуадра адзурра прийшла до тями, а Дімарко навіть встиг віддати два асисти. Підопічні Манчіні мали достатньо моментів, але того вечора буквально потрапили під каток Бундестім. Три леви беззубо поступилися в Лондоні Угор