Словенія — Норвегія
0+

Початок матчу: 24.09.22 19:00.

Зустріч Словенія — Норвегія дивитися онлайн, сторони провели чотири зустрічі в Південній Європі. У рамках відбору на Євро-2000 гості здобули мінімальну перемогу, 2–1. У кваліфікації на ЧС-2006 історія повторилася — господарі поступилися в Цельє, 2–3. У 2013 році суперники перетиналися в групі Е відбіркового циклу бразильського Мундіалю. Хлопці розгромили опонента завдяки хет-трику Новаковича, 3–0.

У 2018 році в рамках дивізіону С Ліги націй Словенія втратила вікторію в Любляні наприкінці гри, 1–1. У цьому поєдинку відзначився експівзахисник київського Динамо Вербич. Підопічні Цесара замикають квартет 4 ліги В (два очки). Колектив розгромили в Белграді, 1–4, а вдома із сербами вдалося уникнути аналогічного сценарію, хоча передумови були, 2–2. Битва Словенія — Норвегія дивитися онлайн.

В Осло була зафіксована нічия, а останні пів години гості грали в меншості. У першому турі хлопці поступилися Швеції, 0–2. Скандинавська збірна відзначилася тричі, а в активі Шешко точний удар і асист. З великою часткою ймовірності саме Словенія вирушить до дивізіону С із цієї групи.

Норвегія впевнено лідирує з десятьма очками. Голанд узяв участь у кожному голі левів — п’ять м’ячів і одна передача. Сверла здобули перемоги в Белраді, 1–0, і Сульні, 2–1, а в Осло здолали Швецію, 3–2, і втратили бали з майбутнім суперником, 0–0. Цілком імовірно, що навіть мирова принесе команді підвищення в еліту. Гру Словенія — Норвегія дивитися онлайн.

Початок матчу: 24.09.22 19:00. Хлопці в домашньому матчі четвертого туру проти Сербії пропустили два м’ячі вже до тридцять п’ятої хвилини, але після перерви перевернули хід подій, 2–2. Зокрема, вплинув вихід на поле Шпорара, який віддав асист. Леви в скандинавському дербі здолали в Осло Швецію, 3–2. Голанд узяв участь у всіх голах команди (дубль і асист). Зустріч Словенія — Норвегія дивитися