Шотландія — Ірландія
0+

Початок матчу: 24.09.22 21:45.

Тартанова армія в четвертому турі в Єревані пропустила вже на шостій хвилині, але в підсумку розгромила Вірменію, 4–1. Один із ключових моментів — господарі залишилися в меншості перед перервою. Армстронг оформив дубль і віддав передачу, у Макгінна й Адамса гол+пас. Хлопці в зеленому в Лодзі розписали нічию з Україною, 1–1. Гра була абсолютно рівною, тому результат справедливий.

Битва Шотландія — Ірландія дивитися онлайн, противники провели чотири матчі на території Великобританії. У рамках відбіркового циклу ЧС-1962 господарі влаштували розгром, 4–1. У кваліфікації до Чемпіонатів Європи 1988 і 2016 суперники обмінялися мінімальними перемогами з рахунком 1–0. У 2003 році сторони взяли участь у спарингу, де сильнішими виявилися гості, 2–0. Підопічні Кларка після трьох поєдинків посідають друге місце в групі 1 дивізіону В (шість очок). Тартанова армія забила більше за всіх у квартеті (шість разів).

Армстронг був залучений у чотирьох результативних атаках (два м’ячі, два асисти), Макгінн — у трьох (1+2). У Глазго Шотландія обіграла Вірменію, 2–0, а в Єревані оформила ще більшу вікторію, 4–1. Після матчу в Дубліні збірній із Великої Британії було про що поговорити в роздягальні, 0–3. Якщо в прийдешній зустрічі підопічні Кларка наберуть очки, то вони стануть головним опонентом України в боротьбі за підвищення в еліту. Протистояння Шотландія — Ірландія дивитися онлайн.

Ірландці перебувають на третьому місці з чотирма балами за підсумками чотирьох турів. Обафемі та Перротт забили по одному м’ячу і віддали по асисту. Хлопці в зеленому поступилися на Республіканському стадіоні ім. Саркісяна, 0–1, потім вдома програли жовто-синім, 0–1.

Через два дні збірна рознесла Шотландію, 3–0, а в Польщі розписала мирову з лідером квартету, 1–1. У разі вікторії в колективу Кенні з’являться примарні шанси на дивізіон А. Зустріч Шотландія — Ірландія дивитися онлайн.

Початок матчу: 24.09.22 21:45. Тартанова армія в четвертому турі в Єревані пропустила вже на шостій хвилині, але в підсумку розгромила Вірменію, 4–1. Один із ключових моментів — господарі залишилися в меншості перед перервою. Армстронг оформив дубль і віддав передачу, у Макгінна й Адамса гол+пас. Хлопці в зеленому в Лодзі розписали нічию з Україною, 1–1. Гра була абсолютно рівною, тому результа