Молдова — Ліхтенштейн
0+

, Футбол, Європа

Початок матчу: 25.09.22 16:00.

У першому турі червоно-сині приймали триколірних на стадіоні Рейнпарк. Гості з Південно-Східної Європи вийшли вперед уже на п’ятій хвилині — господарі привезли на свої ворота пенальті, чим скористалися підопічні Клещенка. Уже в компенсований час збірна Республіки закріпила успіх, 2–0. Рахунок повністю відображає те, що відбувалося на полі. Триколірні перевершили суперника за багатьма параметрами (володіння шістдесят три відсотки, удари 11–4, небезпечні атаки 52–18).

Зустріч Молдова — Ліхтенштейн дивитися онлайн, опоненти лише один раз перетиналися на полі сусідів України. Йдеться про кваліфікацію до Євро-2016, коли господарі грали на дві голови вище, але програли, 0–1. У цій зустрічі кіпер Бюхель зробив шість сейвів. Зазначимо, що Беньямін захищає кольори команди з князівства досі. Після чотирьох турів триколірні набрали сім очок. Ніколаєску забив половину голів колективу. Форвард відзначався в трьох із чотирьох літніх поєдинках.

Після перемоги у Вадуці, 2–0, підопічні Клещенка розписали мирову з Андоррою на виїзді, залишившись у меншості ще наприкінці першого тайму, 0–0. Збірна забила Латвії в Кишиневі вже на п’ятій хвилині, але 11 вовків це не зупинило, 2–4. Через кілька днів на стадіоні Зімбру господарі здолали Андорру завдяки двом реалізованим пенальті, 2–1. Битва Молдова — Ліхтенштейн дивитися онлайн.

Князівство провалює груповий етап навіть у дивізіоні D. Червоно-сині не набрали жодного бала в чотирьох матчах, пропустивши сім разів. Команда поступилася на Рейнпарк Штадіон Латвії, 0–2, і Молдові, 0–2. На виїзді підопічні Штоклази програли з мінімальним рахунком триколірним на Естаді Насьйональ, 1–2, і в Ризі, 0–1.

В останніх десяти зустрічах збірна поступилася в дев’яти випадках і тільки з Вірменією розписала нічию в рамках відбору на ЧС-2022, 1–1. Матч Молдова — Ліхтенштейн дивитися онлайн.

Початок матчу: 25.09.22 16:00. У першому турі червоно-сині приймали триколірних на стадіоні Рейнпарк. Гості з Південно-Східної Європи вийшли вперед уже на п’ятій хвилині — господарі привезли на свої ворота пенальті, чим скористалися підопічні Клещенка. Уже в компенсований час збірна Республіки закріпила успіх, 2–0. Рахунок повністю відображає те, що відбувалося на полі. Триколірні перевершили с