Фарерські острови — Туреччина
0+

Початок матчу: 25.09.22 21:45.

У першому турі місячні зірки не зазнали проблем у Стамбулі з гостями з Атлантичного океану, 4–0. Юндер міг оформити дубль, але його другий м’яч скасували, оскільки VAR зафіксував офсайд. Третій і четвертий гол було організовано за участю футболістів, які вийшли на поле в другому таймі. Рибалки завдали чотири удари по воротах і жодного разу не влучили в площину. Найбільше в команді старався кіпер Нільсен (п’ять сейвів).

Битву Фарерські острови — Туреччина дивитися онлайн, сторони взагалі ніколи не перетиналися до поточного розіграшу Ліги Націй. Червоно-синьо-білі за підсумками чотирьох турів набрали чотири очки у квартеті 1 дивізіону С. Бьярталід забив два м’ячі з чотирьох у скарбничці національної збірної. Після поразки в Стамбулі, колектив з автономного регіону данського королівства поступився в Торсхавні Люксембургу, заробивши в другій половині зустрічі два вилучення, 0–1.

Через кілька днів підопічні Еріксона здобули вольову домашню перемогу над Литвою, пропустивши на шостій хвилині, 2–1. У князівстві рибалки переломили хід подій, програючи 0–2, що в підсумку призвело до мирової, 2–2. Рідні стіни далеко не завжди допомагають Фарерам домогтися позитивного результату. В останніх десяти поєдинках на рахунку остров’ян шість поразок. Матч Фарерські острови — Туреччина дивитися онлайн.

Турки очолюють квартет після чотирьох турів, набравши дванадцять очок (різниця м’ячів 14–0). Дурсун — найкращий бомбардир ліги С. Чалханоглу й Давіршоглу забили по два голи і віддали по асисту. Наші діти рознесли Литву у Вільнюсі, 6–0, і з більш скромним рахунком обіграли суперника в Ізмірі — 2–0. Також підопічні Кунца здобули комфортну виїзну перемогу над Люксембургом, 2–0.

У попередніх п’яти гостьових зустрічах футболісти виявилися сильнішими в чотирьох випадках і поступилися лише Португалії, 1–3. Збірна не грала внічию на чужому полі в рамках Ліги Націй із жовтня 2020 року. Гру Фарерські острови — Туреччина дивитися онлайн.

Початок матчу: 25.09.22 21:45. У першому турі місячні зірки не зазнали проблем у Стамбулі з гостями з Атлантичного океану, 4–0. Юндер міг оформити дубль, але його другий м’яч скасували, оскільки VAR зафіксував офсайд. Третій і четвертий гол було організовано за участю футболістів, які вийшли на поле в другому таймі. Рибалки завдали чотири удари по воротах і жодного разу не влучили в площину. На