Данія — Франція
0+

Початок матчу: 25.09.22 21:45.

Команди відкривали груповий етап на Стад де Франс. Після 0–0 у першому таймі на полі з’явився лідер РБ Лейпциг Нкунку, який через п’ять хвилин після виходу зробив асист. У червоної гвардії заміна спрацювала ще крутіше. Корнеліус оформив дубль і приніс перемогу червоно-білим, засмутивши майже сімдесят шість тисяч уболівальників на стадіоні, 2–1. Чемпіони світу створили чимало моментів, але Шмейхель стояв надійно (п’ять сейвів).

Битва Данія — Франція дивитися онлайн, противники лише раз грали в Скандинавії. У 2015 році збірні провели товариський поєдинок. Жіру оформив дубль уже до шостої хвилини. Господарі відповіли пізнім голом у компенсований час у виконанні захисника українського походження Святченка, 1–2. 11 друзів Ольсена лідирують у квартеті 1 дивізіону А після чотирьох турів. Корнеліус відзначився двічі, Гейб’єрг і Вінд записали в актив гол+пас. Після тріумфу в Парижі динаміт здолав у Відні Австрію, 2–1, і поступився в Копенгагені Хорватії, 0–1.

В останньому літньому матчі червона гвардія виявилася сильнішою за вундертім на Паркені, 2–0. У попередніх дванадцяти домашніх зустрічах червоно-білі завоювали одинадцять вікторій. Тільки гра з фіналістами ЧС-2018 псує статистику. Остання мирова на своєму полі була два роки тому з Англією в Лізі Націй, 0–0. Протистояння Данія — Франція дивитися онлайн.

Французи провалили групову стадію, набравши всього два пункти в чотирьох поєдинках. Нкунку віддав два асисти в трьох гольових атаках синіх. Підопічні Дешама розписали нічиї у Відні та Спліті з підсумками 1–1, а на Стад де Франс поступилися й хорватам, 0–1, і данцям, 1–2.

У двох матчах триколірні відкривали рахунок, але не змогли закріпити успіх, що призвело до втрати п’яти очок. Чемпіони світу не програють у гостях із червня 2019 року, коли в рамках відбору на Євро-2020 виявилися слабшими за Туреччину в Коньї, 0–2. Гру Данія — Франція дивитися онлайн.

Початок матчу: 25.09.22 21:45. Команди відкривали груповий етап на Стад де Франс. Після 0–0 у першому таймі на полі з’явився лідер РБ Лейпциг Нкунку, який через п’ять хвилин після виходу зробив асист. У червоної гвардії заміна спрацювала ще крутіше. Корнеліус оформив дубль і приніс перемогу червоно-білим, засмутивши майже сімдесят шість тисяч уболівальників на стадіоні, 2–1. Чемпіони світу ство