Вельс — Польща
0+

, Футбол, Європа

Початок матчу: 25.09.22 21:45.

У першому турі орли приймали гостей із Великої Британії у Вроцлаві. Команди пішли на перерву за рахунку 0–0. Пейдж вирішив випустити одразу трьох нових футболістів на початку другого тайму, серед яких був Матондо. Саме Раббі зробив асист через шість хвилин після виходу на поле. Біло-червоні не розгубилися й до фінального свистка оформили вольову перемогу, 2–1. Обидва м’ячі забили гравці, які вийшли на заміну.

Матч Вельс — Польща дивитися онлайн, противники провели чотири гри в Сполученому королівстві. У рамках відбору ЧС-1974 господарі здобули вікторію, 2–0. У кваліфікації Мундіалів 2002 і 2006 року сильнішою виявилася збірна з Центральної Європи (2–1, 3–2). Також колективи взяли участь у спарингу у 2009, який також завершився успіхом орлів, 1–0. Дракони після чотирьох турів замикають квартет 4 дивізіону А, набравши лише один бал. Б. Джонсон забив два з п’яти голів британського колективу.

У нинішньому груповому етапі підопічні Пейджа втратили нічию в Кардіффі з Нідерландами на останніх хвилинах, 1–2. Через кілька днів валлійці уникли домашньої поразки з Бельгією, 1–1, а в Роттердамі повторився сценарій першої зустрічі з летючим голландцем, 2–3. У попередній двадцять одній грі на своєму полі господарі поступилися тільки помаранчевим у другому турі Ліги Націй. До цього Уельс програвав перед рідними трибунами ще 2018 року Данії, 1–2. Битва Вельс — Польща дивитися онлайн.

Поляки набрали чотири бали і пропустили десять м’ячів. Біло-червоні були розгромлені в Брюсселі, хоча відкрили рахунок першими, 1–6. У Роттердамі орли вели 2–0, але в другому таймі Нідерланди відновили паритет лише за три хвилини, 2–2.

У четвертому турі збірна поступилася бельгійцям у Варшаві через ранній гол, 0–1. У попередніх шести виїздах команда програла один раз. Зустріч Вельс — Польща дивитися онлайн.

Початок матчу: 25.09.22 21:45. У першому турі орли приймали гостей із Великої Британії у Вроцлаві. Команди пішли на перерву за рахунку 0–0. Пейдж вирішив випустити одразу трьох нових футболістів на початку другого тайму, серед яких був Матондо. Саме Раббі зробив асист через шість хвилин після виходу на поле. Біло-червоні не розгубилися й до фінального свистка оформили вольову перемогу, 2–1. Оби