Нідерланди — Бельгія
0+

, Футбол, Європа

Початок матчу: 25.09.22 21:45.

У першому турі помаранчеві декласували червоних дияволів у Брюсселі, 4–1. До середини другого тайму механічний апельсин громив суперника на його полі з рахунком 4–0. На сімдесят сьомій хвилині підопічні Мартінеса могли повернутися в гру, але м’яч Кастаня скасували через офсайд. Пізніше Батшуаї забив гол престижу вже в компенсований час. Господарі створили достатньо моментів, але в летючого голландця була відмінна реалізація.

Матч Нідерланди — Бельгія дивитися онлайн, сторони провели десять ігор на полі помаранчевих. Найчастіше суперники перетиналися у відбірковому циклі Чемпіонату світу. У кваліфікації до Мундіалю 1978, 1982, 1986 і 1998 року незмінно перемагали господарі (1–0, 3–0, 2–1 і 3–1 відповідно). Винятком став попередній турнір до ЧС-1974, коли збірні розійшлися миром, 0–0. Також механічний апельсин розбив опонента в стиковій зустрічі до Євро-1976, 5–0. З кінця 1990-х летючий голландець приймав червоних дияволів у товариських поєдинках. У 1999 році сторони видали справжнє шоу, 5–5, у 2003 і 2016 — також розписали нічию (двічі по 1–1), а у 2004 році перемогли гості, 1–0. Підопічні ван Гала набрали десять очок після чотирьох турів у квартеті 4 дивізіону А.

Нідерланди забили в групі найбільше (одинадцять разів). Депай лідирує в лізі за системою гол+пас (3+1), а Блінд серед найкращих асистентів. Помаранчеві вирвали дві перемоги над Уельсом на останніх хвилинах (2–1, 3–2), а також ледь не зробили камбек у Роттердамі в матчі з Польщею, поступаючись 0–2 і не реалізувавши пенальті наприкінці, 2–2. Битва Нідерланди — Бельгія дивитися онлайн. Бельгійці набрали сім очок. У Батшуаї чотири результативні дії (2+2), а в Тілеманса — три (1+2). У Брюсселі червоні дияволи знищили Польщу, 6–1, у Кардіффі втратили вікторію над Уельсом, 1–1, після чого здолали орлів у Вроцлаві, 1–0. Протистояння Нідерланди — Бельгія дивитися онлайн.

Початок матчу: 25.09.22 21:45. У першому турі помаранчеві декласували червоних дияволів у Брюсселі, 4–1. До середини другого тайму механічний апельсин громив суперника на його полі з рахунком 4–0. На сімдесят сьомій хвилині підопічні Мартінеса могли повернутися в гру, але м’яч Кастаня скасували через офсайд. Пізніше Батшуаї забив гол престижу вже в компенсований час. Господарі створили достатнь