Англія — Німеччина
MGG 5.9
0+

Початок матчу: 26.09.22 21:45.

Команди в другому турі зустрічалися в Мюнхені. Бундестім упустила перемогу на останніх хвилинах основного часу, 1–1. Гофманн міг оформити дубль, але один із його голів не зарахували, зафіксувавши офсайд. Орли мінімально обігравали гостей, але ближче до кінцівки три леви заробили пенальті, яке реалізував Кейн. Національні одинадцять володіли територіальною перевагою, але загалом був рівний матч.

Битва Англія — Німеччина дивитися онлайн, опоненти провели сім поєдинків у Великобританії. У 1966 році господарі перемогли німецьку машину на Вемблі у фіналі Чемпіонату світу (4–2, овертайм). У 1972 бундестім виявився сильнішим у плей-оф за вихід на Євро, 3–1. Також орли здолали суперника в Лондоні в рамках кваліфікації Мундіалю-2002, 1–0. Після цього було три спаринги. У 2007 і 2013 знову вікторія опинилася в руках гостей (1–0, 2–1), а у 2017 — сторони розписали нічию, 0–0.

Минулого року збірні перетнулися в 1/8 континентальної першості. Три леви в підсумку стали учасниками чвертьфіналу, 2–0. Підопічні Саутгейта замикають квартет 3 дивізіону А після чотирьох турів із двома очками. Атака, сформована з футболістів клубів АПЛ, забила лише один м’яч. Матч Англія — Німеччина дивитися онлайн.

Англійці поступилися в Будапешті через пенальті, 0–1, потім уникли поразки в Мюнхені, 1–1, і на Вулверхемптоні не змогли помститися Італії за фінал Євро-2020, 0–0. Через кілька днів на стадіоні Молінью господарі програли Угорщині, 0–4. Символічно, що авторами найбільшої поразки в історії трьох левів є чарівні мадяри (1–7 у 1954 році).

Німеччина набрала шість балів і забила більше за всіх у групі (вісім голів). Кімміх відзначився двічі і віддав асист, у Вернера й Гофманна по два точні удари. У Болоньї, Будапешті та Мюнхені (матч з Англією) німецька машина розписала мирові з рахунком 1–1, а в четвертому турі розбила в Гладбаху чинного чемпіона Європи, 5–2. Протистояння Англія — Німеччина дивитися онлайн.

Початок матчу: 26.09.22 21:45. Команди в другому турі зустрічалися в Мюнхені. Бундестім упустила перемогу на останніх хвилинах основного часу, 1–1. Гофманн міг оформити дубль, але один із його голів не зарахували, зафіксувавши офсайд. Орли мінімально обігравали гостей, але ближче до кінцівки три леви заробили пенальті, яке реалізував Кейн. Національні одинадцять володіли територіальною переваго