Гібралтар — Грузія
0+

Початок матчу: 26.09.22 21:45.

У першому турі в Тбілісі хрестоносці здобули впевнену перемогу з рахунком 4–0. Півзахисник київського Динамо Цітаішвілі віддав асист. В активі новачка Наполі Кварацхелії гол+пас, а Лобжанідзе наприкінці матчу за дві хвилини оформив дубль із результативних передач. Поєдинок повністю пройшов під диктовку підопічних Саньоля (володіння шістдесят сім відсотків, удари 28–1, у площину 12–1, небезпечні атаки 70–5).

Битва Гібралтар — Грузія дивитися онлайн, сторони двічі зустрічалися на заморській території Великобританії. У кваліфікації Євро-2016 гості із Закавказзя розгромили суперника, 3–0. Влучними ударами відзначилися експівзахисник Дніпра і Кривбаса Канкава, а також колишній футболіст Маріуполя й Чорноморця Окріашвілі. На фланзі вийшов У. Лобжанідзе, який у першій половині 2010-х був одноклубником Джаби.

Через п’ять років збірні грали на стадіоні Вікторія, оскільки виступали в одній групі відбіркового циклу Євро-2020. Цього разу хрестоносці вирвали перемогу тільки на вісімдесят четвертій хвилині, 3–2, втративши під час поєдинку перевагу у два м’ячі. Шенгелія віддав дві передачі, а Канкава знову забив. В обороні був залучений ексзахисник Шахтаря й одеських моряків Хочолава. Зустріч Гібралтар — Грузія дивитися онлайн.

П’ятдесят четверті замикають після чотирьох турів квартет 4 дивізіону С з одним балом, пропустивши одинадцять голів. Збірна двічі поступилася Північній Македонії (0–2, 0–4), але відстояла мирову з болгарами, 1–1.

Підопічні Саньоля набрали десять очок, відзначившись дванадцять разів. Кварацхелія взяв участь у п’яти голах (3+2). Грузія здобула впевнену перемогу в Разграді, маючи змогу забити мінімум сім м’ячів, 5–2, потім влаштувала розгром у Скоп’є, 3–0, а в Тбілісі розписала нічию з Болгарією, 0–0. Хрестоносці не поступаються в гостях п’ять матчів поспіль. Протистояння Гібралтар — Грузія дивитися онлайн.

Початок матчу: 26.09.22 21:45. У першому турі в Тбілісі хрестоносці здобули впевнену перемогу з рахунком 4–0. Півзахисник київського Динамо Цітаішвілі віддав асист. В активі новачка Наполі Кварацхелії гол+пас, а Лобжанідзе наприкінці матчу за дві хвилини оформив дубль із результативних передач. Поєдинок повністю пройшов під диктовку підопічних Саньоля (володіння шістдесят сім відсотків, удари 2