Чорногорія — Фінляндія
0+

Початок матчу: 26.09.22 21:45.

Після чотирьох турів Чорногорія змогла здобути сім очок і опинилася на другому місці, у той час як фіни посіли третю позицію, відставши від другої на три пункти.

Балканці починали свій шлях матчем проти Румунії та змогли здобути переконливу перемогу з рахунком 2–0, але у виїзному матчі проти Фінляндії поступилися з таким самим результатом. Після цього вони розписали бойову нічию з Боснією і Герцеговиною, 1–1. Битва Чорногорія — Фінляндія дивитися онлайн.

Другий матч проти підопічних Йорденеску знову-таки склався вдало. Перший тайм був вкрай напруженим, румуни на домашньому стадіоні всіма силами тиснули на суперника, намагаючись узяти реванш за поразку в попередній зустрічі. Захист чорногорців був змушений порушувати правила: по жовтій картці отримали Йовович, Радулович і Томашевич. Та й господарі не вирізнялися чистою грою — гірчичники в Маріна й Бурке. Проте Мугоша на сорок другій хвилині зумів вивести свою команду вперед.

У другому таймі перевага чорногорців стала ще більш очевидною, і Мугоша забив ще двічі, оформивши в підсумку хет-трик. Фінальний рахунок — 0–3. Поєдинок Чорногорія — Фінляндія дивитися онлайн.

Філіни почали з нічийного результату проти Боснії і Герцеговини, 1–1. З Чорногорією на домашньому стадіоні вдалося впоратися, 2–0. Але слідом вікінги поступилися румунам, 1–0, і втратили бали в грі проти боснійців. З перших хвилин матч пішов не за сценарієм скандинавів — призначений у їхні ворота пенальті реалізував П’янич. Слідом гостям вдалося здійснити камбек — відзначилися Пуккі та Каллман. Але до перерви господарі поля зрівняли рахунок завдяки голу Джеко, а в другому таймі він оформив дубль, знову вивівши своїх уперед — 3–2.

Кінцівка поєдинку була напруженою: Гояк і Петев отримали жовті картки, проте рахунок не змінився. Чи зможуть філіни взяти бали в матчі проти команди Радуловича? Можна гру Чорногорія — Фінляндія дивитися онлайн.

Початок матчу: 26.09.22 21:45. Після чотирьох турів Чорногорія змогла здобути сім очок і опинилася на другому місці, у той час як фіни посіли третю позицію, відставши від другої на три пункти. Балканці починали свій шлях матчем проти Румунії та змогли здобути переконливу перемогу з рахунком 2–0, але у виїзному матчі проти Фінляндії поступилися з таким самим результатом. Після цього вони розпи