Угорщина — Італія
0+

Початок матчу: 26.09.22 21:45.

У неймовірно складній групі 3, де зійшлися Німеччина, Італія, Угорщина та Англія, неможливо було заздалегідь виділити фаворитів і аутсайдерів. Але після чотирьох турів вони все ж з’явилися. Групу очолив несподіваний лідер — Угорщина. У першому турі мадяри перемогли англійців, 1–0, але потім із рахунком 1–2 поступилися італійцям. З Бундестім вдалося розписати бойову нічию, 1–1. Матч Угорщина — Італія дивитися онлайн.

Другий матч проти збірної трьох левів взагалі завершився розгромом суперників. На Молінью Стедіум у Вулверхемптоні підопічні Гарета Саутгейта виглядали фаворитами, проте недовго. На шістнадцятій хвилині гості забили перший гол — відзначився Шаллаї. Протягом другого тайму обидва тренери провели по три заміни, але спрацювали вони лише в угорців. На сімдесятій хвилині після передачі Адама, який щойно вийшов на поле, забив Шаллаї. А на вісімдесятій ворота вразив Надь, який з’явився на початку другої половини гри.

Стоунз ще в першій частині зустрічі отримав попередження за штовхання ліктями, однак висновків не зробив і знову порушив правила, за що й залишив поле. Залишившись у меншості, англійці пропустили ще раз — останній гол у поєдинку забив Газдаг. Протиборство Угорщина — Італія дивитися онлайн.

Італія в цій групі смерті після чотирьох турів зуміла здобути лише одну перемогу — власне над Угорщиною. Тоді на тридцятій хвилині відзначився Барелла, а на сорок п’ятій — Пеллегріні. Лише на шістдесят першій хвилині італійці помилилися в захисті, і Манчіні зрізав м’яч у свої ворота. З німцями Скуадра Адзурра розійшлася спочатку без забитих голів, а в матчі-відповіді поступилася, 5–2.

Чи зможе Угорщина вдома взяти реванш за прикру поразку на Апеннінському півострові? Можна матч Угорщина — Італія дивитися онлайн.

Початок матчу: 26.09.22 21:45. У неймовірно складній групі 3, де зійшлися Німеччина, Італія, Угорщина та Англія, неможливо було заздалегідь виділити фаворитів і аутсайдерів. Але після чотирьох турів вони все ж з’явилися. Групу очолив несподіваний лідер — Угорщина. У першому турі мадяри перемогли англійців, 1–0, але потім із рахунком 1–2 поступилися італійцям. З Бундестім вдалося розписати бойов