Румунія — Боснія і Герцеговина
0+

Початок матчу: 26.09.22 21:45.

Румунія невдало виступає в Лізі Націй. Розпочався шлях із поразки в Чорногорії, 2–0, а після цього румуни мінімально поступилися Боснії і Герцеговині. Лише фінів вдалося перемогти з мінімальним рахунком, 1–0.

Доля команди Йорданеску багато в чому залежала від результатів четвертого туру — матчу-відповіді проти Чорногорії вже на домашньому стадіоні. Протягом усього першого тайму гра була досить рівною, хоч і грубою. Арбітр встиг роздати п’ять жовтих карток: дві — футболістам команди господарів поля, і три — гостям. На сорок другій хвилині відзначився Мугоша. Уже на п’ятдесят шостій він забив другий гол, а пізніше оформив хет-трик. Жовті на своєму стадіоні змогли лише двічі влучити в площину воріт збірної Чорногорії, але жоден з ударів не завершився успіхом. Гру Румунія — Боснія і Герцеговина дивитися онлайн.

Спортсмени Івайло Петева після чотирьох турів зуміли очолити групу, здобувши вісім очок. Перший матч проти Фінляндії завершився нічийним результатом, 1–1. У домашньому матчі з Румунією боснійці здобули мінімальну перемогу.

У Чорногорії знову була нічия, а в четвертому турі відбулася справжня футбольна битва з фінами. Реалізувавши пенальті на п’ятій хвилині, П’янич вивів свою команду вперед. Але вже за п’ять хвилин філіни зуміли мобілізуватися і зрівняли рахунок. Не встигли господарі поля зрозуміти, що сталося, як гості святкували друге взяття воріт — Кельман точним ударом поклав м’яч у нижній кут воріт. Зустріч Румунія — Боснія і Герцеговина дивитися онлайн. На двадцять дев’ятій хвилині боснійці зуміли зрівняти — відзначився Джеко. Отже, за неповні пів години гри глядачі стали свідками чотирьох голів. Ще одне взяття воріт відбулося на п’ятдесят восьмій хвилині — Джеко продемонстрував чудову техніку і, обігравши кількох суперників, вразив ворота фінів, 3–2. Господарі заслужено здобули три очки. Поєдинок Румунія — Боснія і Герцеговина дивитися онлайн.

Початок матчу: 26.09.22 21:45. Румунія невдало виступає в Лізі Націй. Розпочався шлях із поразки в Чорногорії, 2–0, а після цього румуни мінімально поступилися Боснії і Герцеговині. Лише фінів вдалося перемогти з мінімальним рахунком, 1–0. Доля команди Йорданеску багато в чому залежала від результатів четвертого туру — матчу-відповіді проти Чорногорії вже на домашньому стадіоні. Протягом усьо