Швеція — Словенія
0+

Початок матчу: 27.09.22 21:45.

Матч Швеція — Словенія дивитися онлайн. Другий поєдинок проти лідерів групи, норвежців, також завершився невдало. У цьому скандинавському дербі першими забили червоно-сині — на десятій хвилині Голанд зумів обіграти шведського кіпера, замкнувши перспективну передачу Бйоркана. У другому таймі синьо-жовті привезли пенальті у свої ворота, і на п’ятдесят п’ятій хвилині Голанд успішно реалізував удар із позначки, подвоївши перевагу. На шістдесят другій хвилині Форсберг відіграв один гол, й інтрига в матчі відродилася.

Але на сімдесят сьомій відзначився Серлот і, здавалося, знову поховав усі старання. Шведи зуміли забити лише на п’ятій компенсованій хвилині — гол до свого активу записав Дьокереш, але часу, щоб зрівняти, уже не залишалося, табло зафіксувало 3–2.

Гру Швеція — Словенія дивитися онлайн, команда Матьяжа Кека після чотирьох турів опинилася в ще більш загрозливій ситуації. Після поразки від Тре Крунур словенці також поступилися Сербії, 1–4, і розійшлися без забитих голів із Норвегією. У матчі-відповіді з балканцями вдалося втримати нічийний результат. Білі орли вже з перших хвилин почали штурм — на восьмій хвилині голом відзначився Живкович, а на тридцять п’ятій Митрович подвоїв перевагу. На перерву футболісти Словенії йшли в скрутному становищі, але вже в другому таймі завдяки старанням Гнезда-Черин і Шешко господарям поля вдалося відігратися. Кінцівка матчу була жорсткою та емоційною: червону картку отримав Райкович за неспортивну поведінку, але рахунок так і не змінився. Як складеться черговий тур Ліги Націй? Можна поєдинок Швеція — Словенія дивитися онлайн.

Початок матчу: 27.09.22 21:45. Після чотирьох турів Швеція та Словенія опинилися в аутсайдерах. Власне починали Лігу Націй ці команди з поєдинку між собою. Тоді скандинави здобули перемогу на виїзді, 0–2, але далі їх спіткала серія невдач. Спочатку поразка з рахунком 1–2 від Норвегії, а потім — 0–1 від Сербії. Матч Швеція — Словенія дивитися онлайн. Другий поєдинок проти лідерів групи, норвеж