Норвегія — Сербія
0+

Початок матчу: 27.09.22 21:45.

Протиборство Норвегія — Сербія дивитися онлайн, а раніше команда Столе Сольбаккена здолала гравців Драгана Стойковича, 0–1, і підопічних Янне Андерссона, 1–2. Після цього розійшлася миром зі Словенією, й у важливому матчі четвертого туру проти Тре Крунур зуміла здобути перемогу. Уже на десятій хвилині Голанд зміг пройти в штрафний і обіграти голкіпера, 1–0.

У другому таймі він реалізував пенальті, подвоївши перевагу. На шістдесят другій хвилині поєдинку Форсберг отримав пас від Кулушевскі та вдало пробив у ліву дев’ятку воріт суперника, скоротивши розрив у рахунку до мінімального. Але на сімдесят сьомій хвилині Серлот знову зробив комфортну перевагу норвежців у два м’ячі. Дьокереш лише на п’ятій компенсованій хвилині забив гол, але відігратися жовто-сині так і не змогли, Норвегія здобула три важливі бали.

Матч Норвегія — Сербія дивитися онлайн, білі орли здолали Словенію, 4–1, і Швецію, 0–1. А ось у другому турі проти гравців Матьяжа Кека не змогли дотиснути, щоб здобути на два пункти більше. На восьмій хвилині Живкович вивів свою команду вперед, а на тридцять п’ятій Митрович подвоїв перевагу. На перерву серби пішли з перевагою у два м’ячі. Цілком ймовірно, занадто рано розслабилися, адже в другому таймі гра перевернулася з ніг на голову.

На сорок восьмій хвилині Гнезда-Черин скоротив розрив до одного гола, а вже на п’ятдесят другій Шешко зрівняв рахунок. Залишалося ще достатньо часу, щоб оформити перемогу, але жодна з команд так і не зробила вирішального ривка — табло зафіксувало 2–2. На завершення Райкович ще й отримав червону картку за неспортивну поведінку. Чи впораються балканці з лідером групи? Можна дуель Норвегія — Сербія дивитися онлайн.

Початок матчу: 27.09.22 21:45. Вирішальний матч усього групового етапу в групі 4 — це поєдинок між Норвегією та Сербією, адже після четвертого туру скандинави посідають першу сходинку з десятьма балами, а серби — другу із сімома. Швеція та Словенія мають по три та два бали відповідно, і вже ні на що не претендують. Протиборство Норвегія — Сербія дивитися онлайн, а раніше команда Столе Сольбак