Севілья — Атлетік
0+

Початок матчу: 08.10.22 19:30.

У шостому турі мінгіянці гостювали у Вільярреала і відкрили рахунок уже на восьмій хвилині, але проти такого суперника цього було замало для перемоги, 1–1. Водночас нервіонці лише раз потрапили в площину воріт, а кіпер Буну здійснив шість сейвів, тому нічия — це ще позитивний результат. Баски в ефектному матчі на Сан-Мамесі перестріляли Райо Вальєкано, пропустивши на п’ятій хвилині 3–2. Леви поступалися у володінні, але атакували частіше (удари 14–11, у площину 7–2).

Матч Севілья — Атлетік дивитись онлайн, супротивники провели дванадцять ігор в Андалусії з 2013 року. У семи випадках перемагали господарі. У рамках Прімери за останні десять років Більбао взяв три очки на виїзді лише в сезоні 2020/21, 1–0. Мінгіянці продемонстрували один із найгірших стартів у Чемпіонаті за довгий час — п’ятнадцяте місце після шести турів (п’ять балів, одна вікторія). Кармона взяв участь у трьох голах команди із семи (два точні удари, один асист).

Ізов у ​​п’ятому поєдинку Ла Ліги в складі нового колективу віддав свою першу передачу. За інформацією Сalciomercato, у клубі зацікавилися вінгером донецького Шахтаря Мудріком. Повідомляється, що Севілья спробує набути таланту гірників уже взимку. Бій Севілья — Атлетік дивитися онлайн.

Леви замикають четвірку лідерів із тринадцятьма очками. Баски пропустили лише чотири м’ячі — менше лише у Вільярреалу та Барселони. Крім того, червоно-білі несподівано входять до трійки найрезультативніших учасників Прімери на цьому етапі. Беренгер лідирує в команді за системою гол+пас (3+1).

Гарний старт Більбао ще більше вражає на тлі своєрідного досягнення. Як виявилось, вони є єдиними представниками першої п’ятірки, які не витратили гроші на літні трансфери. Навіть скромні Бохум та Аяччо виділили на новачків певні суми. Протистояння Севілья — Атлетік дивитися онлайн.

Початок матчу: 08.10.22 19:30. У шостому турі мінгіянці гостювали у Вільярреала і відкрили рахунок уже на восьмій хвилині, але проти такого суперника цього було замало для перемоги, 1–1. Водночас нервіонці лише раз потрапили в площину воріт, а кіпер Буну здійснив шість сейвів, тому нічия — це ще позитивний результат. Баски в ефектному матчі на Сан-Мамесі перестріляли Райо Вальєкано, пропустивши