Реал Сосьєдад — Вільярреал
0+

Початок матчу: 09.10.22 19:30.

У шостому турі баски ще до перерви двічі виходили вперед у матчі з Еспаньйолом. До завершення часу цифри табло не змінилися, 2–1. Біло-блакитні більше володіли м’ячем та частіше створювали небезпечні атаки (49–36). Жовта субмарина відігралася в домашньому поєдинку проти Севільї, 1–1. Валенсійці могли відзначитись ще не раз, але кіпер андалусійців Буну був надійний (шість сейвів).

Гру Реал Сосьєдад — Вільярреал дивитися онлайн, супротивники провели дванадцять зустрічей у Сан-Себастьяні з 2014 року. У шістьох випадках перемагали гості, чотири рази сторони розписали нічию. В останніх восьми виїздах команда з Кастельона не забивала лише в сезоні 2017/18, 0–3. Королівський клуб займає восьме місце із десятьма балами. Експівзахисник Сельти Б. Мендес тричі вражав ворота суперників, а всього в активі басків сім точних ударів.

Вісімнадцятирічний Чо, який раніше представляв Анже, віддав два асисти в шести матчах. На рахунку ексфорварда Реал Мадрида Кубо гол+пас. Його асист допоміг здобути перемогу над Еспаньйолом. Також у згаданому поєдинку відзначився Серлот із РБ Лейпцига (у третій зустрічі). Колишній нападник Альмерії Садік забив у ворота Атлетіко, 1–1. Д. Сільву оштрафували на понад тисячу євро через інцидент у літньому карнавалі. Протистояння Реал Сосьєдад — Вільярреал дивитися онлайн.

Підопічні Емері набрали лише один бал в останніх двох турах і опустилися на шосте місце (одинадцять очок). Тільки Барселона пропускає менше жовтої субмарини (один і два м’ячі відповідно). Баєна взяв участь у чотирьох голах команди з десяти (3+1).

Х. Моралес, який виступав у Леванті (один м’яч у шести матчах), ексзахисник Вотфорда Кіко (чотири виходи на поле) та Ло Чельсо з Тоттенгема (один точний удар у п’яти зустрічах) поступово стають футболістами основи. Мохіка (трансфер з Ельче) провів у двох попередніх зустрічах двадцять дев’ять хвилин. Бій Реал Сосьєдад — Вільярреал дивитись онлайн.

Початок матчу: 09.10.22 19:30. У шостому турі баски ще до перерви двічі виходили вперед у матчі з Еспаньйолом. До завершення часу цифри табло не змінилися, 2–1. Біло-блакитні більше володіли м’ячем та частіше створювали небезпечні атаки (49–36). Жовта субмарина відігралася в домашньому поєдинку проти Севільї, 1–1. Валенсійці могли відзначитись ще не раз, але кіпер андалусійців Буну був надійний

Українська, Інтершум (не всі серії), Альтернативна (не всі серії)