Барселона — Сельта
0+

Початок матчу: 09.10.22 22:00.

Каталонці в шостому турі вдома розгромили Ельче, 3–0. Левандовський оформив дубль, Бальді віддав два асисти. Гості залишились у меншості вже на чотирнадцятій хвилині. Рахунок міг бути більшим, але гол Педрі скасували через офсайд. Підопічні Хаві домінували на полі (володіння сімдесят сім відсотків, удари 25–1, у ворота 9–1, небезпечні атаки 126–8). Небесно-блакитні поступилися Месталі, 0–3. Клуб із Віго програвав мінімально, але видалення відкрило більше простору перед Валенсією.

Розіграш Барселона — Сельта дивитися онлайн, сторони провели десять матчів на Камп Ноу з 2013 року. Синьо-гранатові були сильнішими в семи випадках. З початку 2000-х господарі не відрізнялися лише в сезоні 2014/15, 0–1. У семи із восьми попередніх поєдинках каталонці забивали не менше двох м’ячів. Підопічні Хаві посідають друге місце в таблиці (шістнадцять очок). У віцечемпіона Іспанії найкраща атака (вісімнадцять точних ударів) та найнадійніша оборона (один пропущений).

Левандовський набрав десять балів за системою гол+пас (8+2), Дембеле та Фаті — по чотири (2+2). А. Шевченко вручив польському бомбардиру капітанську пов’язку у квітах України, з якою Роберт виходитиме в складі збірної на ЧС. Депай нарікає на дефіцит ігрового часу. Керівництво очікує заробити цього сезону понад мільярд євро. Тер Штеген посів третє місце в списку легіонерів Барси за кількістю матчів. Бій Барселона — Сельта дивитись онлайн.

Кельти займають тринадцяте місце (сім очок). Аспас узяв участь у шести голах небесно-блакитних із восьми (п’ять точних ударів, один асист). Він входить до трійки бомбардирів Чемпіонату. Півзахисник Севільї Арнаїс провів п’ять поєдинків (один м’яч).

Колишній футболіст Хераклеса де ла Торре тричі виходив на заміну ближче до кінцівки. Захисник Більбао Нуньєс зіграв у всіх шести турах. Мінгеса, який представляв синьо-гранатових, з’явився всього на дев’ять хвилин цього сезону. Протистояння Барселона — Сельта дивитися онлайн.

Початок матчу: 09.10.22 22:00. Каталонці в шостому турі вдома розгромили Ельче, 3–0. Левандовський оформив дубль, Бальді віддав два асисти. Гості залишились у меншості вже на чотирнадцятій хвилині. Рахунок міг бути більшим, але гол Педрі скасували через офсайд. Підопічні Хаві домінували на полі (володіння сімдесят сім відсотків, удари 25–1, у ворота 9–1, небезпечні атаки 126–8). Небесно-блакитн