Атлетіко — Жирона
0+

Початок матчу: 08.10.22 17:15.

У шостому турі в столичному дербі матрацники поступилися Реалу, 1–2. Королівський клуб вів 2:0 вже до перерви. На вісімдесят третій хвилині гол Ермосо, який вийшов на заміну, відновив інтригу, але камбека не сталося. Каталонці у Севільї забили Бетісу на старті поєдинку, але не змогли зачепитися за очки, 1–2. Біло-червоні грали з андалусійцями на рівних, але різниця в класі далася взнаки.

Бій Атлетіко — Жирона дивитися онлайн, а супротивники провели лише три матчі на Метрополітано. У сезоні 2017/18 команди розписали нічию в рамках Прімери, 1–1, а наступного сезону національної першості перемогли підопічні Сімеоне, 2–0. У 1/8 Кубка Іспанії 2018/19 у Мадриді було гаряче, 3–3. Рахунок відкрив ексфорвард Дніпра Калініч. Цікаво, що Грізманн забивав у кожному поєдинку по одному голу. Індіанці посідають лише сьоме місце після шести турів (десять балів). Мората відзначився тричі.

Колишній захисник Удінезе Моліна зіграв у трьох зустрічах. Вітсель приєднався до АТМ після чотирьох років у Дортмунді та одразу став футболістом основи. У пресі повідомлялося, що керівництво матрацників довіряє Сімеоні, попри поганий старт. Втім, у разі слабкого сезону є можливість зміни тренера. Ель Чоло працює у команді з 2011 року. Поєдинок Атлетіко — Жирона дивитись онлайн.

Біло-червоні знаходяться на одинадцятому рядку (сім очок). Т. Вілья, який виступав у Вальядоліді, а також Вальєхо з Валенсії тричі виходили на заміну. Ромеу із Саутгемптона провів три повні зустрічі і приніс перемогу каталонцям у п’ятому турі, 2–1. Орендований у мадридського Реала Рейньєр відіграв п’ять матчів (один гол).

В активі Х. Каррери з Леганеса лише тридцять чотири хвилини у чотирьох поєдинках. Колишній захисник вершкових ортегів віддав асист. Я. Еррера з МанСіті тільки почав проявляти себе (асист у першому повному матчі), як отримав травму. Зустріч Атлетіко — Жирона дивитись онлайн.

Початок матчу: 08.10.22 17:15. У шостому турі в столичному дербі матрацники поступилися Реалу, 1–2. Королівський клуб вів 2:0 вже до перерви. На вісімдесят третій хвилині гол Ермосо, який вийшов на заміну, відновив інтригу, але камбека не сталося. Каталонці у Севільї забили Бетісу на старті поєдинку, але не змогли зачепитися за очки, 1–2. Біло-червоні грали з андалусійцями на рівних, але різниц