Хетафе — Реал Мадрид
MGG 2.3
0+

Початок матчу: 08.10.22 22:00.

У шостому турі міські здолали в Памплоні Осасуну, 2–0. Темно-сині відкрили рахунок у першому таймі й перед перервою залишилися здебільшого. Але навіть у таких умовах команді було складно утримати перевагу (удари 10–12, у площину 4–4, небезпечні атаки 26–67). Вершкові в дербі обіграли на Метрополітано Атлетіко, 2–1. Королівський клуб вів 2–0 уже на тридцять шостій хвилині. Матрацники виглядали краще, але змогли лише скоротити відставання ближче до кінця основного часу.

Протистояння Хетафе — Реал Мадрид дивитися онлайн, опоненти провели на Колісеумі десять матчів із 2012 року. У цьому проміжку лос бланкос перемагали в шести випадках, але з 2018 року гості здобули вікторію лише в сезоні 2019/20, 3–0. В останніх чотирьох зустрічах господарі відзначились один раз. Підопічні Флореса значно покращили турнірне становище, вигравши два поєдинки поспіль (чотирнадцяте місце, сім очок). Унал узяв участь у трьох із шести голах колективу (два точні удари, один асист).

Форвард Сосьєдада Порту виходив у всіх матчах, окрім виїзду до Памплона. У кожній зустрічі з’являється на полі експівзахисник Уески Валенсіано, колишній футболіст Гранади Дуарте (віддав асист у поєдинку з Осасуною). Ангілері, який виступав у Рівер Плейті, поки що не може закріпитися в основі (чотири гри). Розіграш Хетафе — Реал Мадрид дивитися онлайн.

Мадридці йдуть без втрат (вісімнадцять очок). Вершкові забили сімнадцять м’ячів, поступаючись лише Барселоні. Вінісіус та Родріго набрали по п’ять балів за системою гол+пас (4+1 та 3+2 відповідно), а Бензема та Вальверде — по чотири (3+1).

За інформацією Todofichajes, український кіпер чемпіона Іспанії Лунін зацікавив Баварію. Повідомляється, що в Мюнхені розглядають варіанти для заміни тридцятишестирічного Ноєра. Андрій приєднався до Мадрида ще чотири роки тому, але в офіційних матчах виходив кілька разів. Бій Хетафе — Реал Мадрид дивитись онлайн.

Початок матчу: 08.10.22 22:00. У шостому турі міські здолали в Памплоні Осасуну, 2–0. Темно-сині відкрили рахунок у першому таймі й перед перервою залишилися здебільшого. Але навіть у таких умовах команді було складно утримати перевагу (удари 10–12, у площину 4–4, небезпечні атаки 26–67). Вершкові в дербі обіграли на Метрополітано Атлетіко, 2–1. Королівський клуб вів 2–0 уже на тридцять шостій