Марсель — Аяччо
0+

Початок матчу: 08.10.22 18:00.

Зустріч Марсель — Аяччо дивитися онлайн, опоненти провели на Велодромі лише сім матчів. Уперше команди зустрілися двадцять років тому у вересні 2002 року. У чотирьох випадках господарі виявилися сильнішими. У сезоні 2004/05 Атлетік виборов єдину перемогу на виїзді, 2–1. Жителі півдня продовжують переслідувати ПСЖ, займаючи друге місце в таблиці (двадцять очок). Підопічні Тудора пропустили лише п’ять разів — менше, ніж у чемпіона Франції. Олімпік залишається однією із трьох команд, яка все ще не програвала в поточному турнірі.

Колишній форвард Інтера А. Санчес забив чотири голи в семи поєдинках. В активі захисника Арсеналу Тавареша три точні удари. У середині вересня нападника Бакамбу продали в Олімпіакос. На початку року Седрик приєднався до провансальців у статусі вільного агента, залишивши китайський Бейцзін Гоань. З того часу футболіст відзначився чотири рази та віддав один асист у двадцяти чотирьох матчах у складі біло-блакитних. Протистояння Марсель — Аяччо дивитися онлайн.

Підопічні Панталоні замикають таблицю, маючи чотири очки. Ведмеді забивають найменше, а Мангані записав на свій рахунок гол+пас. Нагадаємо, що Тома влітку прийшов з Анже. Ексфорвард Сент-Етьєна Амума приніс першу перемогу в сезоні, забивши дебютний м’яч у грі проти Бреста.

Спадандуда зі швейцарського Арау та колишній захисник Маккабі (Хайфа) Альфонс провели по сім зустрічей. Нападник Тузгар, який виступав у Труа, та Маембо, який перейшов із Гавра, виходили на поле у ​​чотирьох та трьох турах відповідно. Бій Марсель — Аяччо дивитись онлайн.

Початок матчу: 08.10.22 18:00. У восьмому турі провансальці розписали домашню нічию з Ренном, 1–1. У першому таймі Гендузі зрізав м’яч у свої ворота, а після перерви влучив у чужі. Загалом рахунок закономірний, оскільки була рівна гра, але біло-блакитні мали територіальну перевагу. Ведмеді в гостях здолали Брест, 1–0. Нурі віддав асист за шість хвилин після виходу на поле. Зустріч Марсель — Ая