Реймс — ПСЖ
0+

Реймс — ПСЖ

Початок матчу: 08.10.22 22:00.

У восьмому турі червоно-білі приймали Монако, граючи в меншості вже з двадцять другої хвилини. Проте команда з Гранд-Еста пропустила на початку другого тайму, і майже до кінця основного часу перевага гостей була мінімальною (0–3). Кіпер Діуф точно намагався зберегти інтригу й шанси на нічию (вісім сейвів). Принці здолали на виїзді Ліон завдяки ранньому голу Мессі, 1–0. В інших епізодах воротар суперника виручав ткачів (сім ударів у площину воріт).

Гру Реймс — ПСЖ дивитися онлайн, супротивники провели лише вісім матчів на Стад Огюст Делоне з 2013 року (до цього не перетиналися). Чемпіон Франції здобув чотири сухі перемоги із загальним рахунком 10–0. З 2014 року господарі вибороли вікторію лише в сезоні 2018/19, 3–1. Гості забивають сім зустрічей поспіль.

Підопічні О. Гарсії знаходяться на сімнадцятому місці (шість очок). Виступ форварда Арсеналу Балогуна, мабуть, найпозитивніший момент у результатах червоно-білих. Фоларін забив п’ять м’ячів і віддав одну передачу у восьми турах, а всього колектив відзначився десять разів.

Півзахисник Беріша (один точний удар, чотири передачі, сорок один поєдинок) найближчим часом проведе в оренді в складі Мельбурн Сіті. Ексзахисник Ейпена Агбаду не грав лише в матчі проти Страсбура, оскільки відбував дискваліфікацію, 1–1. Колишній кіпер Аустрії Пенц пропустив чотирнадцять м’ячів у семи зустрічах. Бій Реймс — ПСЖ дивитись онлайн.

Парі Сен-Жермен лідирує в Лізі 1 (двадцять два очки). У чемпіона Франції найкраща атака (двадцять шість забитих) і найнадійніший захист. Неймар набрав п’ятнадцять балів за системою гол+пас (8+7), а Мбаппе є другим бомбардиром і в клубі, і в елітному дивізіоні.

Мессі також у повному порядку (4+7). Сам Лео заявив про це в інтерв’ю, повідомивши, що почувається набагато краще, ніж минулого року. Водночас у пресі з’явилася інформація, що Барселона має намір повернути багаторічного лідера на Камп Ноу у 2023 році. Протистояння Реймс — ПСЖ дивитися онлайн.

Початок матчу: 08.10.22 22:00. У восьмому турі червоно-білі приймали Монако, граючи в меншості вже з двадцять другої хвилини. Проте команда з Гранд-Еста пропустила на початку другого тайму, і майже до кінця основного часу перевага гостей була мінімальною (0–3). Кіпер Діуф точно намагався зберегти інтригу й шанси на нічию (вісім сейвів). Принці здолали на виїзді Ліон завдяки ранньому голу Мессі,