Айнтрахт Брауншвейг — Вольфсбург
0+

Початок матчу: 18.10.22 21:45.

Синьо-жовті у 1/32 фіналу вибили в домашньому матчі Герту, тричі поступаючись у ході зустрічі (4–4, 6–5 по пенальті). Леви поступалися 0–2 після першого тайму, але вже на початку овертайму вели в рахунку. Незабаром команда пропустила два м’ячі й ледь уникла поразки завдяки влучному удару на сто вісімнадцятій хвилині. Ферай та Лаубербах записали в актив гол+пас. Кіпер Фейзіч здійснив дев’ять сейвів. Вовки вирвали перемогу наприкінці гри з Еною, 1–0. Зелено-білі створили сто двадцять чотири небезпечні атаки.

Матч Айнтрахт Брауншвейг — Вольфсбург дивитися онлайн, супротивники лише двічі перетиналися на полі учасника другого дивізіону з початку 2000-х. У Бундеслізі 2013/14 суперники не змогли визначити найсильнішого, 1–1. Через три роки гості здобули мінімальну вікторію, 1–0. У минулому розіграші Кубка Німеччини синьо-жовті в першому раунді поступилися Гамбургу, 1–2.

У кампанії 2020/21 леви спочатку пройшли Герту, 5–4, але потім вилетіли від Дортмунда до 1/16 фіналу, 0–2. У турнірі 2018/19 знову потрапила на гостей зі столиці, 1–2. У першій стадії 2017/18 спортсмени виявилися слабшими за Гольштайн, 1–2. Бій Айнтрахт Брауншвейг — Вольфсбург дивитись онлайн.

Зелено-білі минулого сезону в 1/32 обіграли Пройссен, 3–1, але через зайву заміну команді присудили технічну поразку, 0–2. У розіграші 2020/21 вовки дійшли до чвертьфіналу, вибивши Уніон (Фюрстенвальде), 4–1, Зандхаузен, 4–0, Шальке, 1–0, але поступилися Лейпцигу, 0–2. Вовки в кампанії 2019/20 насилу здолали Галлешер (5–3, овертайм), а потім із ганьбою програли Ред Буллу перед своїми вболівальниками, 1–6. У турнірі 2018/19 клуб із Нижньої Саксонії пройшов Ельферсберг, 1–0, Ганновер, 2–0, але в 1/8 поступився тим же бикам, 0–1.

Роком раніше Вольфсбург пробився до чвертьфіналу. Вовки перетиналися з Айнтрахтом (Нордерштедт), 1–0, Ганновером, 1–0, Нюрнбергом (2–0, овертайм) та Шальке, 0–1. Зустріч Айнтрахт Брауншвейг — Вольфсбург дивитися онлайн.

Початок матчу: 18.10.22 21:45. Синьо-жовті у 1/32 фіналу вибили в домашньому матчі Герту, тричі поступаючись у ході зустрічі (4–4, 6–5 по пенальті). Леви поступалися 0–2 після першого тайму, але вже на початку овертайму вели в рахунку. Незабаром команда пропустила два м’ячі й ледь уникла поразки завдяки влучному удару на сто вісімнадцятій хвилині. Ферай та Лаубербах записали в актив гол+пас. Кі