Дармштадт — Боруссія Менхенгладбах
0+

Початок матчу: 18.10.22 21:45.

Лілії у 1/32 фіналу розгромили в гостях Інгольштадт, 3–0. Карич та Вармінг, які вийшли в другому таймі, організували третій м’яч. Клуб із Гессена завдав двадцять шість ударів (тринадцять у площину воріт). Лошата в гостях знищили Оберахерн, 9–1. Чорно-біло-зелені забили шість м’ячів ще до перерви. Тюрам оформив хет-трик і віддав асист, в активі Штіндля три передачі та гол, у Й. Гофманна дубль та результативний пас.

Бій Дармштадт — Боруссія Менхенгладбах дивитись онлайн, сторони провели три зустрічі на стадіоні Белленфалльтор. У першому раунді Кубка Німеччини 2013/14 господарі пройшли далі (0–0, 5–4 за пенальті). У Бундеслізі 2015/16 гості виявилися сильнішими, 2–0. Наступного сезону суперники знову перетиналися в елітному дивізіоні та розписали нічию, 0–0. У минулому розіграші лілії вилетіли за 1/32 від Мюнхена 1860 (1–1, 4–5 у післяматчевій лотереї). У кампанії 2020/21 колектив із Гессена здолав Магдебург, 3–2, розгромив дрезденське Динамо, 3–0, а в 1/8 поступився Гольштайну (1–1, 6–7 за пенальті). У кубку 2019/20 Дармштадт здобув упевнену перемогу над Обернойландом, 6–1, але в другому раунді припинив боротьбу за трофей через Карлсруе, 0–1. У кампанії 2018/19 учасник другого дивізіону обіграв Магдебург, 1:0, але не змогли пройти Герту, 0:2. Протистояння Дармштадт — Боруссія Менхенгладбах дивитись онлайн.

Гладбах у турнірі 2021/22 вибила Кайзерслаутерн, 1–0, після чого розніс Баварію,5–0, але в 1/8 фіналу примудрилася поступитися Ганноверу, 0–3. Роком раніше лошата знищили Обернойланд, 8–0, розгромили Ельферсберг, 5–0, здолали Штутгарт, 2–1, але у чвертьфіналі програли Дортмунду, 0–1.

У сезоні 2019/20 чорно-біло-зелені пройшли Зандгаузен, 1–0, після чого знову вилетіли від джмелів, 1–2. У турнірі 2018/19 клуб знущався над Хаштедтом, 11–1, але в другому раунді Баєр спустив команду з небес на землю, 0–5. Зустріч Дармштадт — Боруссія Менхенгладбах дивитись онлайн.

Початок матчу: 18.10.22 21:45. Лілії у 1/32 фіналу розгромили в гостях Інгольштадт, 3–0. Карич та Вармінг, які вийшли в другому таймі, організували третій м’яч. Клуб із Гессена завдав двадцять шість ударів (тринадцять у площину воріт). Лошата в гостях знищили Оберахерн, 9–1. Чорно-біло-зелені забили шість м’ячів ще до перерви. Тюрам оформив хет-трик і віддав асист, в активі Штіндля три передачі