Гоффенгайм — Шальке
0+

Початок матчу: 18.10.22 21:45.

Синьо-білі в першому раунді лише наприкінці овертайму змогли дотиснути в гостях Редінггаузен, 2–0. Сільські відзначилися двічі за кілька хвилин до серії пенальті. В обох м’ячах було задіяно гравців, які вийшли в другій половині зустрічі. Команда із Зінсгайма завдала двадцять вісім ударів і створила сто одну небезпечну атаку. Гірники не помітили на виїзді Бремера, 5–0. Клуб із Гельзенкірхена ще до перерви забив чотири м’ячі й не реалізував пенальті. Дрекслер оформив дубль.

Зустріч Гоффенгайм — Шальке дивитися онлайн, опоненти провели десять матчів із 2011 року на Вірзоль-Рейн-Неккар арені. Господарі в цьому проміжку здобули шість перемог, тричі сторони розійшлися миром. Королівські сині виявилися сильнішими лише в сезоні 2015/16, 4–1. У семи з дев’яти останніх поєдинках сільські забивали щонайменше двічі. Представник Баден-Вюртемберг у минулому розіграші обіграв Вікторію (Кельн) (3–2, овертайм), Гольштайн, 5–1, але в 1/8 фіналу поступився Фрайбургу, 1–4. У кампанії 2020/21 синьо-білі одягли Хемніцер (2–2, 3–2 за пенальті), але вже на наступній стадії припинили боротьбу за трофей, поступившись Гройтеру Фюрту (2–2, 6–7 за підсумками післяматчевої лотереї). У сезоні 2019/20 Гоффенгайм здолав Вюрцбургер Кікерс (3–3, 5–4), Дуйсбург, 2–0, і в 1/8 у видовищному поєдинку поступився Баварії, 3–4. Матч Гоффенгайм — Шальке дивитися онлайн.

Гірники в турнірі 2021/22 вибили Філлінген, 4–1, а в другому раунді програли Мюнхену 1860, 0–1. Роком раніше клуб із Північного Рейну-Вестфалії пройшов Швайнфурт, 4–1, Ульм, 3–1, але в 1/8 фіналу не зміг вибороти путівку в наступний етап через поразку Вольфсбургу, 0–1.

У кампанії 2019/20 підопічні Крамера розгромили Дрохтерзен-Ассель, 5–0, перемогли Армінію, 3–2, Герту (3–2, овертайм), а у чвертьфіналі вилетіли від Баварії, 0–2. Протистояння Гоффенгайм — Шальке дивитися онлайн.

Початок матчу: 18.10.22 21:45. Синьо-білі в першому раунді лише наприкінці овертайму змогли дотиснути в гостях Редінггаузен, 2–0. Сільські відзначилися двічі за кілька хвилин до серії пенальті. В обох м’ячах було задіяно гравців, які вийшли в другій половині зустрічі. Команда із Зінсгайма завдала двадцять вісім ударів і створила сто одну небезпечну атаку. Гірники не помітили на виїзді Бремера,