Аугсбург — Баварія
0+

Початок матчу: 19.10.22 21:45.

Фуггери в першому раунді обіграли Лоне з Регіональної ліги, 4–0. Червоно-зелено-білі, маючи значну перевагу, не могли відкрити рахунок до п’ятдесят першої хвилини. Три м’ячі із чотирьох забили футболісти, які вийшли в другому таймі. Нідерлехнер та Єнсен записали в актив гол+пас. Зірка Півдня розгромила в Кельні Вікторію, 5–0. Гравенберх відзначився точним ударом та асистом. Підопічні Нагельсманна двадцять вісім разів пробили по воротах (вісімнадцять у площину воріт) і створили сто тридцять три небезпечні атаки. Бій Аугсбург — Баварія дивитись онлайн, супротивники провели десять матчів із 2014 року на ВВК Арені. Шість перемог на рахунку чемпіона Німеччини, господарі в трьох випадках виявлялися сильнішими. У попередніх чотирьох поєдинках Голлівуд обіграв суперника лише в Бундеслізі 2020/21, 1–0. У Кубку Німеччини 2012/13 та 2013/14 колективи перетиналися у 1/8 фіналу. Обидві зустрічі завершились на користь німецького гранду (2–0, 2–0). Фуггери в минулому розіграші перемогли Грайфсвальдер, 4–2, але вже в другому раунді вилетіли від Бохума (2–2, 4–5 за пенальті).

У турнірі 2020/21 червоно-зелено-білі не помітили Айнтрахт із Целле, 7–0, а в 1/16 поступилася РБ Лейпцигу, 0–3. У сезоні-2019/20 Аугсбург надовго не затримався й у першому раунді програв Ферлю, 1–2. У Кубку 2018/19 команда пройшла Штайнбах, 2–1, Майнц (3–2, овертайм), Гольштайн, 1–0, та у чвертьфіналі поступилися РБ Лейпцигу (1–2, додатковий час). Зустріч Аугсбург — Баварія дивитись онлайн.

Баварці в 1/32 фіналу 2021/22 знущалися з Бремера, 12–0, але на наступному етапі провалилися в Гладбасі, 0–5. Чемпіон Німеччини в розіграші 2020/21 розгромив Дюрен Мерценіх, 3–0, але в другому раунді сенсаційно вилетів від Гольштайна (2–2, 5–6 за пенальті).

Зірки Півдня в турнірі 2019/20 вибили Енергі Котбус, 3–1, Бохум, 2–1, Гоффенгайм, 4–3, Шальке, 2–0, Айнтрахт, 2–1, та у фіналі впевнено обіграли Баєр, 4–2, здобувши рекордний двадцятий трофей. Розіграш Аугсбург — Баварія дивитись онлайн.

Початок матчу: 19.10.22 21:45. Фуггери в першому раунді обіграли Лоне з Регіональної ліги, 4–0. Червоно-зелено-білі, маючи значну перевагу, не могли відкрити рахунок до п’ятдесят першої хвилини. Три м’ячі із чотирьох забили футболісти, які вийшли в другому таймі. Нідерлехнер та Єнсен записали в актив гол+пас. Зірка Півдня розгромила в Кельні Вікторію, 5–0. Гравенберх відзначився точним ударом т