MGG 4.0
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 05.10.22 15:00.

У другому турі вершкові втратили домашню перемогу над РБ Лейпциг на останніх хвилинах основного часу, 1–1. Усе могло б завершитися для лос бланкос інакше, але М. Мартінез не реалізував пенальті в першому таймі. Королівський клуб завдав тридцять чотири удари й чотирнадцять разів влучив у площину воріт, але кіпер німців Нікіш захищав ворота, як стіна (тринадцять сейвів). Гірники здолали у Варшаві Селтік, 2–1. Помаранчево-чорні перемогли внаслідок автогола. Бій Реал Мадрид — Шахтар дивитися онлайн, опоненти вже двічі зустрічалися в Іспанії в рамках Молодіжної ліги. У груповому етапі сезону 2015/16 господарі вибороли велику вікторію, 4–0. Один із м’ячів забив захисник Хакімі, який нині виступає в ПСЖ. Українці могли пропустити більше, але кіпер Трещенко врятував донецьку команду у восьми епізодах. У тому складі грали Матвієнко та Зубков, які є частиною основного ШД. Також у колективі був нинішній лідер СК Дніпро-1 Пихаленок.

Торік вершкові здобули мінімальну перемогу в практично рівному поєдинку, 1–0. Після двох турів лос бланкос набрали чотири очки, забивши найбільше у квартеті (сім разів). Мабуть, футболісти витратили весь футбольний арсенал у Глазго, коли громили Селтік, 6–0. М. Мартінез та К. Перес відзначилися двічі, у півзахисника Фортуні гол+пас. Протистояння Реал Мадрид — Шахтар дивитися онлайн.

Українці лідирують у групі зі стовідсотковим результатом. Як і королівський клуб, оранжево-чорні пропустили лише один м’яч. В активі Булези, Сігєєва та Ющенка по одному влучному удару. У Молодіжному Чемпіонаті України U19 гірники після чотирьох турів ділять перший рядок із Рухом та київським Динамо (по десять очок). Колектив посідає друге місце за результативністю, а Погорілий входить до трійки найкращих бомбардирів змагання (п’ять голів). Зустріч Реал Мадрид — Шахтар дивитися онлайн.

Початок матчу: 05.10.22 15:00. У другому турі вершкові втратили домашню перемогу над РБ Лейпциг на останніх хвилинах основного часу, 1–1. Усе могло б завершитися для лос бланкос інакше, але М. Мартінез не реалізував пенальті в першому таймі. Королівський клуб завдав тридцять чотири удари й чотирнадцять разів влучив у площину воріт, але кіпер німців Нікіш захищав ворота, як стіна (тринадцять сей