Лаціо — Мідтьюлланд
0+

Початок матчу: 27.10.22 19:45.

Римляни в третьому турі розписали нічию зі Штурмом у Граці, 0–0. Ближче до кінця основного часу Іммобіле міг вивести гостей уперед, але гол не зарахували через офсайд. На вісімдесят першій хвилині орли залишилися здебільшого, але це їм не допомогло. Вовки на своєму полі уникли поразки в матчі з Феєнордом, поступаючись 0–2 після першого тайму, 2–2. Команда з Хернінга завдала вісімнадцяти ударів, але лише п’ять із них потрапили в площину воріт.

Матч Лаціо — Мідтьюлланд дивитись онлайн, вони ніколи не перетиналися в Італії. Підопічні Саррі, будучи одним із фаворитів групи F, поки що не підтверджують свого статусу. Біло-небесно-блакитні набрали лише чотири бали після першого кола. Щобільше, саме б’янкадзуррі найбільше пропустили у квартеті (сім разів). Після результативної перемоги над Феєнордом на Олімпіко, 4–2, римлян зненацька в гостях розгромив віцечемпіон Данії, 1–5.

Весіно взяв участь у трьох м’ячах орлів із п’яти (два точні удари, одна передача). Матіас провів у змаганні двадцять два поєдинки (4+3). В активі Луїса Альберто гол+пас, а Іммобіле віддав два асисти. Бій Лаціо — Мідтьюлланд дивитись онлайн. Підопічні Капелласа також набрали чотири очки. Серед учасників групи F у вовків найнадійніша оборона. Евандер — найкращий асистент першого кола (чотири передачі). Також забитий м’яч бразильця приніс вовкам домашню нічию з Феєнордом. На рахунку півзахисника чотири голи та шість пасів в одинадцяти іграх Ліги Європи в складі команди з Хернінга. Ісаксен відзначився двічі. Густав чотири рази вражав ворота суперників у дев’яти поєдинках турніру.

Данському колективу євросезон стартував ще в липні. У другому раунді кваліфікації ЛЧ вони вибили кіпрський АЕК (1–1, 1–1, 4–3 за пенальті), але нічого не змогли протиставити Бенфіці (1–3, 1–4). Футболісти відкрили груповий етап поразкою від Штурму в Австрії, 0–1. Протистояння Лаціо — Мідтьюлланд дивитись онлайн.

Початок матчу: 27.10.22 19:45. Римляни в третьому турі розписали нічию зі Штурмом у Граці, 0–0. Ближче до кінця основного часу Іммобіле міг вивести гостей уперед, але гол не зарахували через офсайд. На вісімдесят першій хвилині орли залишилися здебільшого, але це їм не допомогло. Вовки на своєму полі уникли поразки в матчі з Феєнордом, поступаючись 0–2 після першого тайму, 2–2. Команда з Хернінг